reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja właściwie nie wiem czy czuję ruchy dziecka, bo nie czułam nigdy żadnych motylków czy bąbelkow...od razu mam wrażenie jakby dziecko się przekręcalo, naciagało...nie wiem jak to nazwać. Ale to moja pierwsza ciąża, wiec niczego nie jestem pewna ;)
 
Hej Dziewczyny:) jestem tu nowa, mamy termin na 8 styczeń, prawdopodobnie chłopak ❤..Jak Wasze brzuszki i samopoczucie ? Miłego dnia !
Ooo to jak ja, ja tez na 8 stycznia mam termin ;) brzuszek moim zdaniem widoczny od ok. tygodnia, ale nie każdy już go widzi :-D a samopoczucie to różnie, non stop jestem zmęczona ale to chyba normalne. U Ciebie juz widać brzuszek? :)
 
Hej Dziewczyny:) jestem tu nowa, mamy termin na 8 styczeń, prawdopodobnie chłopak ❤..Jak Wasze brzuszki i samopoczucie ? Miłego dnia !
Hej! Ja termin mam na 6.01, brzuszek widać delikatnie choć ja nie byłam super szczupła nigdy, więc jest ciut bardziej widoczny niż normalnie ;) płci nadal nie znam, liczę na chłopca. Męczą mnie dziwne sny, poza tym czuję się super, No może oprócz sapki która mnie łapie jak zapomnę że jestem w ciąży i muszę zwolnić obroty ;)
 
Ja dziś wizyta o 16 i oczywiście stres już jest. Jak tylko wrócę do domku opowiem Wam co i jak. A na 18 dziś zaplanowany mały relaks. Spotkanie z koleżankami z pracy na pokazie makijażu :)
Super! Udanego wieczoru! :)
Mi trochę brakuje babskiego towarzystwa, bo przeprowadziłam się na drugi koniec polski i nie mam tu za bardzo znajomych, przyjaciółka dalekooo :(
 
reklama
Do góry