reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
My już po wizycie. Dzisiaj doktorek miał humor :) Szyjka jak na razie stoi w miejscu. Dalej mam brać nospe i buscopan. Mogę na krótkie spacery wychodzić, gotować (ahhh...a tak miałam dobrze, bo mój niemąż mi gotował xD). Większość czasu oczywiście odpoczywać i zakaz dźwigania. Niestety kolejne 5 tygodni bez seksu :( Ale jakoś dam radę [emoji1787] Zrobiliśmy dzisiaj usg i lekarz stwierdził, że Dawidek rośnie jak na drożdżach i długością jest wyrośnięty o 5 dni do przodu. Waży 1200g :)

I przypomniałam się w końcu o grupę krwi, bo cały czas zapomniałam to się lekarz zdziwił, że wcześniej nie dostałam skierowania.

I przyszła dzisiaj moja zawieszka dla małego z Aliexpress i jest piękna [emoji7]
20191022_141752.jpeg
20191022_142501.jpeg
 
Ja wizytę miałam wczoraj. Za mało wody pije i muszę pilnować aby wlać w siebie min. 2,5 l dziennie. Poza tym przepisała mi tardyferon 1 x dziennie. Bierze któraś? Zaczęłam się martwić bo od miesiąca nie przytulam ani kg ale od początku ciazy 10 kg wiec powiedziała ze jest ok. Mam zapisać się na usg III trymestru między 28-32 tc. Tez w tych terminach robicie? Czytałam, ze między 30-36 niektórzy zlecają
Ja usg będę miała w ten czwartek to będzie 30t 0d. Podobno robi się między 28 a 32tc, po to aby zbadać czy nie ujawniły się jakieś choroby dziecka (dziecko jest badane jak na połówkowym). A po 33 tc usg ma na celu już tylko ocenę starzenia się łożyska, ilości wód i prawidłowego ułożenia dziecka do porodu. Ja chyba w 35 tc zrobię drugie usg.
 
My już po wizycie. Dzisiaj doktorek miał humor :) Szyjka jak na razie stoi w miejscu. Dalej mam brać nospe i buscopan. Mogę na krótkie spacery wychodzić, gotować (ahhh...a tak miałam dobrze, bo mój niemąż mi gotował xD). Większość czasu oczywiście odpoczywać i zakaz dźwigania. Niestety kolejne 5 tygodni bez seksu :( Ale jakoś dam radę [emoji1787] Zrobiliśmy dzisiaj usg i lekarz stwierdził, że Dawidek rośnie jak na drożdżach i długością jest wyrośnięty o 5 dni do przodu. Waży 1200g :)

I przypomniałam się w końcu o grupę krwi, bo cały czas zapomniałam to się lekarz zdziwił, że wcześniej nie dostałam skierowania.

I przyszła dzisiaj moja zawieszka dla małego z Aliexpress i jest piękna [emoji7]Zobacz załącznik 1036741Zobacz załącznik 1036742


Ja mam termin tak jak Ty na 10.01 i mój też jest wyrośnięty , już tydzień temu ważył 1215g :D także będą dorodne chłopaki dziewczyny czekajcie uuuu :D a te zastrzeżenia a propo spacerów i seksu to dlaczego skoro z szyjka oki? Masz szew? :-) piękne zdjęcie :-)
 
Ja już też po wizycie u mojej gin. Ciśnienie miałam 99/65, przytyłam łącznie 7 kg. Słuchałam przez chwilę serduszka dziecka. Oczywiście jakaś dziewczyna wepchnęła się przede mnie na wizytę, choć powinna wchodzić po mnie, czyli wszystko w normie ;) Gin powiedziała, że na następnej wizycie za 2 tygodnie pobierze mi GBS, a to będzie 32 tc. Zastanawia mnie to, bo podobno GBS pobiera się między 35 a 37 tc. Ale ostatnio na wynik cytologii czekałam 2 miesiące w tej przychodni, więc może dlatego pobiera go wcześniej, aby wynik przed poroden zdążył przyjść. A w badaniu cytologicznym wszystko OK:)
 
My już po wizycie. Dzisiaj doktorek miał humor :) Szyjka jak na razie stoi w miejscu. Dalej mam brać nospe i buscopan. Mogę na krótkie spacery wychodzić, gotować (ahhh...a tak miałam dobrze, bo mój niemąż mi gotował xD). Większość czasu oczywiście odpoczywać i zakaz dźwigania. Niestety kolejne 5 tygodni bez seksu :( Ale jakoś dam radę [emoji1787] Zrobiliśmy dzisiaj usg i lekarz stwierdził, że Dawidek rośnie jak na drożdżach i długością jest wyrośnięty o 5 dni do przodu. Waży 1200g :)

I przypomniałam się w końcu o grupę krwi, bo cały czas zapomniałam to się lekarz zdziwił, że wcześniej nie dostałam skierowania.

I przyszła dzisiaj moja zawieszka dla małego z Aliexpress i jest piękna [emoji7]Zobacz załącznik 1036741Zobacz załącznik 1036742
Ekstra że wizyta udana ja mam swoją plakietka z grupą krwi bo jestem honorowym dawca krwi więc nie musiałam robic. Zamierzam też ta zawieszki z alli zamówić długo czekalas ?
 
reklama
Ja mam termin tak jak Ty na 10.01 i mój też jest wyrośnięty , już tydzień temu ważył 1215g :D także będą dorodne chłopaki dziewczyny czekajcie uuuu :D a te zastrzeżenia a propo spacerów i seksu to dlaczego skoro z szyjka oki? Masz szew? :-) piękne zdjęcie :-)

Szyjka mi się skróciła 5 tygodni temu, ale powiedział, że jak na razie jest okej, ale on by z seksem na moim miejscu nie ryzykował. A tak mi się chce, że nie pytaj [emoji1787] No ale jak mus to mus, są rzeczy ważne i ważniejsze. Odbijemy sobie to po 36tc l, a może i wcześniej ;)
 
Do góry