reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Jak u Waszych Pociech z zębami?
Czy trójki bądź czwórki już są??
Jeżeli tak jak one ,,szły,, tzn tak jak dwójki i jedynki??
Pytam bo u nas dziś coś się dzieje.. w Nocy temperatura a od rana wodniste i luźne kupy😔 zaczynam się martwic ale dziąsła ma zaczerwienione . Mam dylemat ponieważ jedynki i dwójki u nas na spokojnie.. tzn bez dodatkowych czynników tylko ślinienie..
 
Jak u Waszych Pociech z zębami?
Czy trójki bądź czwórki już są??
Jeżeli tak jak one ,,szły,, tzn tak jak dwójki i jedynki??
Pytam bo u nas dziś coś się dzieje.. w Nocy temperatura a od rana wodniste i luźne kupy😔 zaczynam się martwic ale dziąsła ma zaczerwienione . Mam dylemat ponieważ jedynki i dwójki u nas na spokojnie.. tzn bez dodatkowych czynników tylko ślinienie..
U nas czwórki już są, a trójki się przebijają. Ogólnie wszystko hurtowo wychodzi.
A co masz na myśli "jak dwojki, jedynki" 🤣bo u nas akurat te nie szły tak jak wszędzie piszą. Za to reszta idzie na raz.

Temp nie mieliśmy ale noce są niespokojne zwłaszcza jak 4wychodzily.
3poki co nie ma tragedii.
 
U nas czwórki już są, a trójki się przebijają. Ogólnie wszystko hurtowo wychodzi.
A co masz na myśli "jak dwojki, jedynki" 🤣bo u nas akurat te nie szły tak jak wszędzie piszą. Za to reszta idzie na raz.

Temp nie mieliśmy ale noce są niespokojne zwłaszcza jak 4wychodzily.
3poki co nie ma tragedii.
Chodzi mi o to że u nas jak szły jedynki i dwójki to nic nie było tzn tylko mała nerwowka.. a teraz .. nie nadążam zmieniać pampersow
 
Jak u Waszych Pociech z zębami?
Czy trójki bądź czwórki już są??
Jeżeli tak jak one ,,szły,, tzn tak jak dwójki i jedynki??
Pytam bo u nas dziś coś się dzieje.. w Nocy temperatura a od rana wodniste i luźne kupy😔 zaczynam się martwic ale dziąsła ma zaczerwienione . Mam dylemat ponieważ jedynki i dwójki u nas na spokojnie.. tzn bez dodatkowych czynników tylko ślinienie..
U nas 4 na dole sie przebily, 3 wychodzą. Na szczęscie całkiem dobrze poszło. Mała nie gorączkowała. Przez kilka dni nie chciala za bardzo jesc, marudziła.
 
reklama
Do góry