reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2021

E

Ewka34

Gość
Witam, u mnie wyliczony termin 7.01.2021 tak wiec styczniowo ;) przyłączajcie się ❤ dziś dwie kreseczki na teście ❤
IMAG8445.jpg
 
reklama
To ja się przywitam na styczniówkach, termin wyliczony z apki 4.01, po weekendzie umawiam się do lekarza. Mam 38 lat i córkę 14 lat, duża różnica, od nowa trzeba się uczyc wszystkiego😏
 
To ja się przywitam na styczniówkach, termin wyliczony z apki 4.01, po weekendzie umawiam się do lekarza. Mam 38 lat i córkę 14 lat, duża różnica, od nowa trzeba się uczyc wszystkiego😏
U mnie bedzie trzecie po dwoch latach ;) a miedzy dziewczynkami tez jest 14 lat ;) dasz rade :)
 
Witajcie :) Bylam w mamach grudniowych. Niestety ciąża biochemiczne z poronieniem 4 kwietnia. I dzisiaj znów okazało się, że jestem w ciąży . Oby tym razem wszystko skończyło się dobrze. Mam Hashimoto i niedoczynność tarczycy
 
Witajcie :) Bylam w mamach grudniowych. Niestety ciąża biochemiczne z poronieniem 4 kwietnia. I dzisiaj znów okazało się, że jestem w ciąży . Oby tym razem wszystko skończyło się dobrze. Mam Hashimoto i niedoczynność tarczycy
Gratulacje :*
 
Cześć dziewczyny, od miesiąca przyglądałam się forum " Staraczki..." I już miałam poprosić dziewczyny o przyjęcie w ich zacne grono, aż tu dziś zrobiłam test... byłam pewna, że będzie biały bo tylko raz próbowaliśmy, no i spodziewam się miesiączki dopiero jutro a tu II piękne kreski... (Jak w załączniku) 🥰Burza odczuć nie do opisania... szczęście, starach - jak to możliwe, że już się o niego/nią boję? Czy tylko ja tak mam, że nie wiem co czuję? 😂 Aplikacja wyliczyła mi termin na 14.01.21. Dziewczyny, czy przyjmiecie mnie do swojego grona ? 🤗

20200504_125408.jpg 😍
 
reklama
Do góry