reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Jejj jakie ja mam dziś odruchy wymiotne to szok... Zeszłam do kuchni na śniadanie, od razu jakiś zapach mi zaszkodził i myalalm już, że pierwszy raz skończy się na 🤮 zjadłam jednego tosta i uciekłam na górę. Mąż się kąpał i wypsiukal się moimi ulubionymi perfuammi a ja zaś odruchy wymiotne. Miałam jechać do kościoła, ale zrezygnowałam...
 
Dziewczyny dzisiaj przyuważyłam, że jakby chwyta mnie skurcz w łydce ale nie do końca i częściej jakby mam skurcze brzucha.. tzn jakby się 'napinał' bo chwyta i puszcza, chwyta i puszcza i na zmianę. Chyba czas zadzwonić do ginekolog i zapytać o magnez. Któraś z was zażywa?
ja zażywam cały czas, już kilka lat. Ja ze względu na serducho
 
Miałam ciężką noc, 2 x musialam wstawać do łazienki , głowa bolała. Witam nowych. U mnie 4 fasolka. Z wszystkim dacie radę. Nic tak nie wzmacnia jak macierzyństwo bo chcąc nie chcąc trzeba przezwyciężyć każdą słabość :)
Ooo mnie cały dzień wczoraj głowa bolała właśnie. Ta nagła zmiana pogody chyba to spowodowała, a w tym tygodniu upały mają być 😡
 
Jejj jakie ja mam dziś odruchy wymiotne to szok... Zeszłam do kuchni na śniadanie, od razu jakiś zapach mi zaszkodził i myalalm już, że pierwszy raz skończy się na [emoji2961] zjadłam jednego tosta i uciekłam na górę. Mąż się kąpał i wypsiukal się moimi ulubionymi perfuammi a ja zaś odruchy wymiotne. Miałam jechać do kościoła, ale zrezygnowałam...

Ja też mam straszną wrażliwość na zapachy, jak mąż coś je, to zazwyczaj zamykam się w sypialni i czekam aż skończy, bo większość zapachów jedzenia powoduje odruch wymiotny [emoji51]
A perfumy męża też mi teraz przeszkadzają i śmierdzą, pomimo że dotychczas mega mi się podobały [emoji23]
Trzeba jakoś przeczekać ten czas.
 
reklama
Witam moje kochane dwu-paczki w te ponure i deszczowe przedpołudnie... Pogoda nie nastraja ale spi się cudownie, odetchnęłam po tym maratonie upałów 😁 ale czytałam że najgorsze dopiero idą 😲
Przespałabym dzis cały dzień z dziką rozkoszą ale musimy tatę mojego odwiedzić jak co niedziela.
Buziole i do później 😗
 
Do góry