reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej dziewczyny 💗jak się trzymacie? Mam nadzieje ze zdrówko dopisuje 🤰♥️
Mam pytanie trochę krępujące, a mianowicie ciekawi mnie jak u was z kwestia depilacji? Właśnie zapisałam sie na wosk żeby sie przygotować do porodu i być „gładka” tam na dole ale trzasnę tez nogi żeby miec spokój i nie myśleć o tym po porodzie.
Jak do tej pory radziłam sobie depilatorem elektrycznym ale teraz przez ogromny brzuszek już kompletnie nic nie widzę! 😆
Jak wy sobie radzicie? Jak zapatrują sie na to w Polsce lekarze i położne? Bardzo mnie to ciekawi…
Dobrze, ale mam delikatne skurcze , dzis ktg i raczej możliwy pobyt w szpitalu juz po ściągnięciu pessara będzie

Jakos daje rade , na stojąco 😅 bo na siedząco ciężko, brzuch przeszkadza
Lekarze nie zwracają uwagi na to , ew sami ogolą jak będzie dla nich nie widoczne :)
 
reklama
Dokładnie w planie porodu możesz nawet zaznaczyć że chcesz żeby cie wygolili[emoji106] ja to akurat wolę sama.
Ale będą wywoływać?
Dobrze, ale mam delikatne skurcze , dzis ktg i raczej możliwy pobyt w szpitalu juz po ściągnięciu pessara będzie

Jakos daje rade , na stojąco [emoji28] bo na siedząco ciężko, brzuch przeszkadza
Lekarze nie zwracają uwagi na to , ew sami ogolą jak będzie dla nich nie widoczne :)
 
Ja dzisiaj byłam na ostatniej wizycie. Wszystko ok, szyjki prawie brak 😅 ale i skurczy zero. Mam w czwartek jeszcze pojawić się na ktg a w sobotę jechać na ktg do szpitala i tam mają zadecydować czy zostaję, czy czekamy dalej na rozwój akcji. Nie mogę uwierzyć, że ta ciąża tak zleciała i za chwilę będzie nas trójka 😀
 
reklama
Ja juz po ktg i badaniu
Pessar ściągnięty, skurcze mam regularne ale jestem w domu
Mam teraz liczyć co ile mam skurcze , czy wody będą się sączyć czy odejdą wgl to od razu szpital
Jutro ktg i ocena afi raz jeszcze , oraz zgoda na seks by ruszyć wtedy w czwartek z samego rana mam się zgłosić do szpitala i poród siłami natury :)
Czekamy 🥳✊
 
Do góry