reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny, ogólnie widzę, że raczej większość z Was jest mniej lub bardziej zestresowanych ciąża. A mamy pytanie czy znajdę może jakaś mamę, która tak samo jak ja totalnie na lajcie podchodzi do ciąży? ☺️
Bo zastanawiam się czy wszystko ze mną ok. 🤷😂😂😂
Nie byłam ani razu na becie, nie śpieszy mi się specjalnie z wizytą u lekarza, ba..nawet nad wyborem lekarza się nie zastanawiałam jeszcze, nie chodzę sprawdzać śluzu co chwilę, nie martwią mnie specjalnie jakieś pojedyncze bóle brzucha/jajników. No naprawdę totalnie na spokojnie do wszystkiego podchodzę, nie żebym była jakaś ignorantką, ale mam w sobie dużo takiego naturalnego spokoju. ☺️
 
reklama
U mnie taka ilość śluzu poprzedzała plamienie, ale jak widać po dzisiejszej wizycie plamienie które nie miało negatywnego skutku na rozwoj ciąży ;)
Właśnie w poprzedniej ciąży tez tyle śluzu poprzedzało krwawienie wiec chodzę do łazienki jak na szpilkach :(
 
A jeszcze pytanie z innej beczki. Jak edytować post w aplikacji? Jest taka możliwość? Bo widzę w poprzednim, że słownik mi co nieco zmienił i nie wiem jak to zedytowac. 🤷
 
Dziewczyny, ogólnie widzę, że raczej większość z Was jest mniej lub bardziej zestresowanych ciąża. A mamy pytanie czy znajdę może jakaś mamę, która tak samo jak ja totalnie na lajcie podchodzi do ciąży? ☺️
Bo zastanawiam się czy wszystko ze mną ok. 🤷😂😂😂
Nie byłam ani razu na becie, nie śpieszy mi się specjalnie z wizytą u lekarza, ba..nawet nad wyborem lekarza się nie zastanawiałam jeszcze, nie chodzę sprawdzać śluzu co chwilę, nie martwią mnie specjalnie jakieś pojedyncze bóle brzucha/jajników. No naprawdę totalnie na spokojnie do wszystkiego podchodzę, nie żebym była jakaś ignorantką, ale mam w sobie dużo takiego naturalnego spokoju. ☺️
Ja tez byłam na pocAtku wyluzowana, dalej uważam ze podchodzę swobodniej do tematu niż w poprzedniej ciąży ale no np ten śluz mnie dobija bo w poprzedniej ciąży zaczęłam po nim krwawić wiec już z tym mi się załączają wspomnienia i przejmuje się :/ chciałabym żeby tym razem było bez takich ekscesów
 
Dziewczyny, ogólnie widzę, że raczej większość z Was jest mniej lub bardziej zestresowanych ciąża. A mamy pytanie czy znajdę może jakaś mamę, która tak samo jak ja totalnie na lajcie podchodzi do ciąży? ☺️
Bo zastanawiam się czy wszystko ze mną ok. 🤷😂😂😂
Nie byłam ani razu na becie, nie śpieszy mi się specjalnie z wizytą u lekarza, ba..nawet nad wyborem lekarza się nie zastanawiałam jeszcze, nie chodzę sprawdzać śluzu co chwilę, nie martwią mnie specjalnie jakieś pojedyncze bóle brzucha/jajników. No naprawdę totalnie na spokojnie do wszystkiego podchodzę, nie żebym była jakaś ignorantką, ale mam w sobie dużo takiego naturalnego spokoju. ☺️
I bardzo dobrze, moje 3 poprzednie ciąże przebiegly podobnie. Bez bety, i sprawdzania ciąży testem zaraz 7 dni po czy 10 dni po.... po prostu umawialam sie do lekarza miedzy 7 a 8 tyg i tak zaczynała się moja przygoda z ciążą, także masz zdrowe podejscie. Tym bardziej, że nic Cię nie niepokoi, bo nie ma co.
 
reklama
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸

Dzisiejsze wizyty:
@xdorotaa
@Lillyworld
@Kamilad
@Moska1
@Magda07

Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@Madlein - wizyta 17.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Nuskalka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@Jbedemama - wizyta 20.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Invicta - wizyta 24.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@pietraczkaa - wizyta 26.05
@Madlein - wizyta 26.05
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05
@stella33 - wizyta 30.05 i 1.06
@Moonstone - wizyta 30.05
@Angelina1990 - wizyta 30.05
@karolcia12689 - wizyta 31.05
@becia.25 - wizyta 3.06

PRENATALNE ☯️
@Madlein - 24.06
@stella33 28.06
Ja jutrzejszą wizytę odwołałam. Także najbliższa 26.05.
 
Do góry