reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Hej, nie odzywałam się dziewczyny musiałam chyba przetrawić ten niski przyrost bety. Skończyłam z badaniem bety, próbuje o tym nie myśleć i cieszyć się ciąża. 25.05 o 14 mam wizytę. Jak na razie zero krwawień, ból piersi, dziś pojawiły się mdłości. Wcześniej złe sprawdziłam i dopiero dziś zaczynam 5 tydzień. 🤞🏻
 
reklama
Widzę, że już tu kilka dziewczyn po poronieniu. Czy robilyscie jakieś badania i udało się Wam ustalić przyczynę?
Ja jedno zdrowe dziecko, żadnych problemów z ciążą. Po kilku latach decyzja, że sie staramy i od razu ciąża w pierwszym cyklu (bezzarodkowa, poronienie 7 tc), teraz po półtora roku rowniez decyzja, ze próbujemy i od razu ciaza w pierwszym cyklu (biochemiczna). Mam niedoczynnosc, ale uregulowana (w pierwszej ciąży tez mialam i dodatkowo helicobacter i żadnych problemów z ciaza). 06.06 idę do ginekologa, poproszę o skierowanie na badania, a partner zrobi badanie nasienia..
 
Zrobiłam dzisiaj bete , czekam za wynikami i tak się zastanawiam po cholerę mi to było 🤔 teraz czekam na wyniki i się stresuje. Tym bardziej że przyrostu za dwa dni nie zrobię bo diagnostyka zamknięta w piątek ale to się dowiedziałam po badaniu
 
reklama
Do góry