reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Hej witam się nieśmiało. Ostatnią miesiączke miałam 8 kwietnia. Z kalkulatora wychodzi termin na 13 stycznia. Mam nadzieję że nic nie pomyliłam. Mam już 9 miesięcznego bobaska w domku. Starania były na zasadzie uda się to super, nie uda to nic się nie stanie. Nadal jestem w szoku, mam dużo obaw jak sobie dam radę z dwójką maluszków. Test robiłam w sobotę parę dni po braku spodziewanej miesiączki. W piątek miałam mega ból brzucha. Już miałam jechać na pogotowie tak mnie ściskało podbrzusze okresowo. Już myślałam że zaraz dostanę ale nie dostałam. Dziś byłam na becie. Taki mam wynik. Niedługo idę do lekarza i zobaczymy :) gratuluję wszystkim dwoch kreseczek:)
 

Załączniki

  • IMG_20220514_051316.jpg
    IMG_20220514_051316.jpg
    565,5 KB · Wyświetleń: 83
  • 16527138646696732831364154835673.jpg
    16527138646696732831364154835673.jpg
    819,5 KB · Wyświetleń: 84
Hej witam się nieśmiało. Ostatnią miesiączke miałam 8 kwietnia. Z kalkulatora wychodzi termin na 13 stycznia. Mam nadzieję że nic nie pomyliłam. Mam już 9 miesięcznego bobaska w domku. Starania były na zasadzie uda się to super, nie uda to nic się nie stanie. Nadal jestem w szoku, mam dużo obaw jak sobie dam radę z dwójką maluszków. Test robiłam w sobotę parę dni po braku spodziewanej miesiączki. W piątek miałam mega ból brzucha. Już miałam jechać na pogotowie tak mnie ściskało podbrzusze okresowo. Już myślałam że zaraz dostanę ale nie dostałam. Dziś byłam na becie. Taki mam wynik. Niedługo idę do lekarza i zobaczymy :) gratuluję wszystkim dwoch kreseczek:)
Hej, ja mam termin na 12.01.2023 i ostatnia miesiączka 8.04 😊
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny beta super bo dzisiaj 2783.9 czyli przyrost o 177% ale martwi mnie progesteron bo z 26.9 spadł na 24.6 … czy on tez nie powinien rosnąć? Pierwsza ciąża cała na luteinie jeszcze przed zastrzykiem na pęknięcie bo endo było małe… ale teraz nie wiem czy to normalne czy nie?
 
Rano kawa, albo z ekspresu albo rozpuszczalna z mlekiem. Nie odrzuca mnie póki co 😁 później w pracy 2-3 herbaty czarna ewentualnie owocowa albo żurawina. Nie słodzę ani kawy ani herbaty. A tak to woda ok 2l, szklanka soku pomarańczowego no i niekiedy coca cola bo strasznie mnie ciągnie
mega urozmaicenie u Ciebie ;)
 
Dziewczyny beta super bo dzisiaj 2783.9 czyli przyrost o 177% ale martwi mnie progesteron bo z 26.9 spadł na 24.6 … czy on tez nie powinien rosnąć? Pierwsza ciąża cała na luteinie jeszcze przed zastrzykiem na pęknięcie bo endo było małe… ale teraz nie wiem czy to normalne czy nie?
Progesteron ma prawo mieć wahnięcia tak twierdzi mój ginekolog.
 
ja dokładnie tak samo, jestem za zostaniem na forum, może być zamknięty wątek jako prywatny jak skończą się styczniowe terminy 🙂
zielona herbata nie jest zalecana w 1 trym bo osłabia wchłanianie kwasu foliowego 😉🍵
jedna słabiutka z rana...hmmm dzięki za uwagę.
 
reklama
Do góry