reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Moje tez trzecie w drodze. A w jakim wieku masz?? Przy tabletkach dwa razy zaszłaś w ciąże?? Beta się nie sugeruj aż tak, ona pokazuje mniej więcej, ja miałam wysoka a ciąża młodsza niż wychodzi z om
Teraz z 3 przy tabletkach. Brałam antybiotyki kilka msc musiały najwidoczniej osłabić działanie hormonów. Nie mam. Pojęcia 😂 śmiech przez łzy tak naprawdę
... 29
 
reklama
Pola 4 lata i Franek 6 lat. Dzisiaj o 16.40 . Okrutnie się boje. Już nawet nie tyle że to ciąża a to że byłam na antybiotykoterapii i czy jakoś mogła wpłynąć na to. Najgorsze godziny teraz .. a Ty w jakim wieku ?
Nie bój się, bo stres niewskazany teraz. U mnie niecałe 4l i 16mies…
 
reklama
Ja nie jestem za grupa na fb, że względu na anonimowosc forum. Natomiast moim zdaniem możemy pomyśleć o grupie zamkniętej :)
ja dokładnie tak samo, jestem za zostaniem na forum, może być zamknięty wątek jako prywatny jak skończą się styczniowe terminy 🙂
no właśnie ja kawę to taka Mega słaba pije raz na dwa dni. Herbatę czarna już odstawiłam. Rano zielona pije. I pozniej piłam pokrzywę albo miętę z liptona właśnie z jakimś owocem. Ale doczytałam się że pokrzywa i mięta nie bardzo że trzeba z lekarzem konsultować i sie zdziwiłam. No ale dobrze ze mi przypomniałaś musze kupi rooibos kiedyś się zapijalam tym.
zielona herbata nie jest zalecana w 1 trym bo osłabia wchłanianie kwasu foliowego 😉🍵
 
Do góry