reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Z ciepłych napoi to czerwoną herbatę albo takie herbatki z liptona melisa i cytryną itp. Pije kawę max 2 dziennie więc ważne dla mnie jest aby reszta napoi była bez kofeiny/ teiny :)
no właśnie ja kawę to taka Mega słaba pije raz na dwa dni. Herbatę czarna już odstawiłam. Rano zielona pije. I pozniej piłam pokrzywę albo miętę z liptona właśnie z jakimś owocem. Ale doczytałam się że pokrzywa i mięta nie bardzo że trzeba z lekarzem konsultować i sie zdziwiłam. No ale dobrze ze mi przypomniałaś musze kupi rooibos kiedyś się zapijalam tym.
 
reklama
Dziewczyny co Wy pijecie oprócz wody oczywiście? Ja po posiłku jestem przyzwyczajona do czegoś ciepłego do picia. Kawę już prawie odstawiłam.
Rano kawa, albo z ekspresu albo rozpuszczalna z mlekiem. Nie odrzuca mnie póki co 😁 później w pracy 2-3 herbaty czarna ewentualnie owocowa albo żurawina. Nie słodzę ani kawy ani herbaty. A tak to woda ok 2l, szklanka soku pomarańczowego no i niekiedy coca cola bo strasznie mnie ciągnie
 
Hej,wychodzi na to że będę kolejna styczniowa mama .. Dziś wizyta rano była beta. Mam już dwójkę dzieciaków- to nie planowane na tabletkach antykoncepcyjnych. Zetknięcie na bete czy nie za niska na ponad 6ty tydzień. (2164,45).. goskaa30
Moje tez trzecie w drodze. A w jakim wieku masz?? Przy tabletkach dwa razy zaszłaś w ciąże?? Beta się nie sugeruj aż tak, ona pokazuje mniej więcej, ja miałam wysoka a ciąża młodsza niż wychodzi z om
 
Dziewczyny co Wy pijecie oprócz wody oczywiście? Ja po posiłku jestem przyzwyczajona do czegoś ciepłego do picia. Kawę już prawie odstawiłam.
Ja najwięcej pije niegazowanej wody, czasami z cytryna. Do sniadania i kolacji zwykle czarna herbate, choć czesto zastępuje ją melisa. W ciągu dnia, jak mam ochotę na coś ciepłego, to tez meliska.
 
reklama
Do góry