reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

A ja z kolei a propos walki z tabletkami mam walke z alergia i sama soba,co z ta alergia robic. Czytalam rozne opinie o lekach na alergie w ciazy. Moja prowadzaca ciaze powiedziala mi,ze niby wszystkoe leki nowej generacji mozna brac,ale to byla wtedy taka luzna rozmowa i za bardzo sie na tym nie skupiałam a jak na zlosc teraz nie moge sie z nia skontaktowac, a wizyta dopiero za 2 tygodnie. Teraz w kryzysie jak mnie naszla mocna alergia, to umowilam sie na teleporade z ginka, ktora powiedziala,ze w ciazy to w ogole leki doustne na alergie kategorycznie nie. I ze moge brac sol morska do nosa i ze swietnie w ciazy dziala wapno🤷‍♀️😆 no na mnie jakos nie dziala to wapno swietnie ani w ogole jakkolwiek. Czy ktoras ma ten sam problem i bierze teraz jakies leki na alergie? Wasz ginekolog powiedzial,ze to ok,zeby brac? Ja juz nie wiem,co mam robic:( boje sie wziac, skoro ta ginekolog powiedziala,ze sie nie bierze.
Pierdzieli głupoty. Od początku ciąży biorę zyrtec, Pani w aptece mi poradziła. Wszystkie leki zawierające tą substancję co zyrtec są bezpieczne w ciąży.
Potwierdził to mój lekarz.

Witam się w piąteczek!
Zaczynamy dzisiaj 12tc ❤️❤️❤️
 
reklama
Przeszłam covid 4 razy 🤣 zaszczepiona jest. Mnie akurat covid inaczej rozkładał i bez pudła potrafiłam oceniać że to covid. Testy tylko potwierdziły
ja tez ozdrowieniec już 1x, zaszczepiona 3x i mnie złapał ten dziad 😒 najlepsze jest to ze byłam na weekend z koleżankami, póki co wszystkie negatywne, moj mąż rownież.
 
Ja jakieś 2 tygodnie temu strułam się włoską pizzą. Do tej pory na myśl o pizzy mnie odrzuca, ale to może nie tak źle 🙈
Ja bym mogła w pickę codziennie
ja tez ozdrowieniec już 1x, zaszczepiona 3x i mnie złapał ten dziad 😒 najlepsze jest to ze byłam na weekend z koleżankami, póki co wszystkie negatywne, moj mąż rownież.
Miejmy nadzieje ze w ciągu 4 miesięcy nie zdążyłby mnie dziad drugi raz chwycić. U mnie omikron zaczął się od gardła ale szybko przeszło w katar. Na razie mnie katar nie łapie …
 
ja tez ozdrowieniec już 1x, zaszczepiona 3x i mnie złapał ten dziad 😒 najlepsze jest to ze byłam na weekend z koleżankami, póki co wszystkie negatywne, moj mąż rownież.

Z tego co rozmawiałam z koleżanką z apteki to te testy wykazują też przeziębienie 🤷‍♀️ i moja pani doktor też tak twierdzi dlatego jesli nie było poważnych przeslanek że to może być covid. Więc różnie to bywa. Mój partner mimo że miał styczność z chorymi co chwile to ani razu się nie zaraził. Nawet ode mnie 🤣
 
Z tego co rozmawiałam z koleżanką z apteki to te testy wykazują też przeziębienie 🤷‍♀️ i moja pani doktor też tak twierdzi dlatego jesli nie było poważnych przeslanek że to może być covid. Więc różnie to bywa. Mój partner mimo że miał styczność z chorymi co chwile to ani razu się nie zaraził. Nawet ode mnie 🤣
Mój mąż ratownik skubaniec tez nie. To tylko ja taka zdolna jestem :D
 
Hej,
nadrabiam co u Was. Gratulacje pomyślnych wizyt! 💪I współczuję Wam tego kłucia się ciągle.


Matko wy już pozapisywane wszedzie na prenatalne itd ja jeszcze nigdzie nie umówiona a jak spytałam o kartę ciąży to Pani Doktor stwierdziła, że założymy "jak będzie dobrze" na kolejnej wizycie. Ja od razu założyłam, że będzie źle i przeżywam jak płaczka- histeryczka. A do wizyty jeszcze trochę... 😭😔

Jusia90, ja mam tylko kartę ciąży, ale podobnie mi lekarz powiedział, że dopiero na następnej wizycie jak będzie wszystko dobrze i ciąża się utrzyma da mi skierowanie na badania. Tak więc, wiem co czujesz, Wy o prenatalnych, a ja nawet moczu jeszcze nie badałam🙄 Przebieram nogami do wizyty, dopiero za tydzień w czwartek...Ale bądź dobrej myśli! 😘
 
Dziewczyny, które robicie sobie zastrzyki z heparyny, nie wypuszczajcie bąbelka powietrza, które jest w strzykawce. Pan Pielęgniarka na Instagramie tłumaczy jak robić zastrzyki z heparyny aby były jak najmniej bolesne i żeby nie pojawiały się siniaki.
 
Ja bym mogła w pickę codziennie

Miejmy nadzieje ze w ciągu 4 miesięcy nie zdążyłby mnie dziad drugi raz chwycić. U mnie omikron zaczął się od gardła ale szybko przeszło w katar. Na razie mnie katar nie łapie …
to u mnie dokładnie tak jak piszesz - osłabienie + lekki stan podgorączkowy nie przekraczający 38 stopni + ból gardła a od wczoraj zatkany nos, lekki katar i kaszel. No nie wiem, te testy są aktualnie tak czule i specyficzne na ten antygen, szczerze mówiąc wątpię żeby wykrył przeziębienie, raczej to Omikron…
Dostałam na tydzień heparynę od mojej polskiej gin - ruszam sie, jestem młoda i szczupła ale nie zaszkodzi a pomoc może gdyby coś.
 
to u mnie dokładnie tak jak piszesz - osłabienie + lekki stan podgorączkowy nie przekraczający 38 stopni + ból gardła a od wczoraj zatkany nos, lekki katar i kaszel. No nie wiem, te testy są aktualnie tak czule i specyficzne na ten antygen, szczerze mówiąc wątpię żeby wykrył przeziębienie, raczej to Omikron…
Dostałam na tydzień heparynę od mojej polskiej gin - ruszam sie, jestem młoda i szczupła ale nie zaszkodzi a pomoc może gdyby coś.
No to ja zaraz sprawdzę tempkę :) w marcu mi się nie podniosła szczególnie - była tyle ile normalnie w tej fazie cyklu wynosi
 
reklama
Do góry