reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 馃懚馃懚

reklama
My walczymy z kuchni膮 馃槱rozbieramy stara , bo w przysz艂ym tyg wje偶d偶a nowa 馃グju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰 鉂わ笍dzia艂am na raty z pakowaniem wszystkiego do karton贸w , bo mnie ci膮gnie prawy jajnik bardzo i mam zawroty 馃w poniedzia艂ek lekarz , ju偶 odliczam godziny . Mam nadziej臋 偶e ju偶 zobacz臋 serduszko 馃グb臋dzie 7 tydzie艅

My walczymy z kuchni膮 馃槱rozbieramy stara , bo w przysz艂ym tyg wje偶d偶a nowa 馃グju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰 鉂わ笍dzia艂am na raty z pakowaniem wszystkiego do karton贸w , bo mnie ci膮gnie prawy jajnik bardzo i mam zawroty 馃w poniedzia艂ek lekarz , ju偶 odliczam godziny . Mam nadziej臋 偶e ju偶 zobacz臋 serduszko 馃グb臋dzie 7
A ja nie mog臋 patrze膰 na mi臋so, na w臋dlin臋 od razu odruch wymiotny. Aleee jak z艂oto wchodzi uwaga! SALCESON czosnkowy. 馃馃馃
ja dzi艣 zjad艂am m贸zg wieprzowy 馃榿馃

A ja nie mog臋 patrze膰 na mi臋so, na w臋dlin臋 od razu odruch wymiotny. Aleee jak z艂oto wchodzi uwaga! SALCESON czosnkowy. 馃馃馃
Ja w艂a艣nie dzisiaj na obiad zjad艂am bu艂k臋 z w臋dlin膮 i musztard膮 - wczoraj w serialu wspomnieli i ju偶 siedzia艂o mi w g艂owie
Co 艣mieszniejsze wczoraj zrobi艂am zapiekank臋 makaronow膮 i jad艂am ze smakiem a dzisiaj na sam膮 my艣l o niej bleee

Ja ostatnio w drodze do domu poczu艂am potrzeb臋 zjedzenia bobu. Pojecha艂am do warzywniaka kupi艂am, wr贸ci艂am do domu ca艂a szcz臋艣liwa bo my艣la艂am 偶e jak nie zjem to wr臋cz nie prze偶yje. Zacz臋艂am gotowa膰, smr贸d mnie powali艂, zwymiotowa艂am a bobu nawet nie by艂am w stanie tkn膮膰 馃ぃ
Za to dzi艣 w ramach 5 min dla siebie poza oddzia艂em szpitalnym jad艂am w kafejce hotdoga. Nie lubi臋 ich normalnie ale ten by艂 przepyszny (poza ciaza bym go nie tkn臋艂a 馃ぃ)

Hej dziewczyny.
Nie wiem co jest ze mn膮 nie tak, ale jak mog臋 je艣膰 wszystko i na wszystko mam ochot臋 馃槄 Jestem wegetariank膮,a nawet schabowego bym zjadla 馃槄 ale by si臋 dla mnie to 藕le sko艅czy艂o 馃槈
Ja wczoraj by艂am na zakupach i uda艂o mi si臋 kupi膰 co艣 dla siebie 馃槉 w ko艅cu mam w czym chodzi膰 i nic mnie nie 艣ciska i nie uwiera馃槉
Jestem bardzo wyczulona na zapachy馃槄 Wyczuj臋 wszystko nawet z odleg艂o艣ci 馃槄I Od czasu do czasu doskwiera mi kr臋gos艂up

reklama
Do g贸ry