reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
My walczymy z kuchnią 😩rozbieramy stara , bo w przyszłym tyg wjeżdża nowa 🥰już nie mogę się doczekać ❤️działam na raty z pakowaniem wszystkiego do kartonów , bo mnie ciągnie prawy jajnik bardzo i mam zawroty 🫢w poniedziałek lekarz , już odliczam godziny . Mam nadzieję że już zobaczę serduszko 🥰będzie 7 tydzień
 
My walczymy z kuchnią 😩rozbieramy stara , bo w przyszłym tyg wjeżdża nowa 🥰już nie mogę się doczekać ❤️działam na raty z pakowaniem wszystkiego do kartonów , bo mnie ciągnie prawy jajnik bardzo i mam zawroty 🫢w poniedziałek lekarz , już odliczam godziny . Mam nadzieję że już zobaczę serduszko 🥰będzie 7
A ja nie mogę patrzeć na mięso, na wędlinę od razu odruch wymiotny. Aleee jak złoto wchodzi uwaga! SALCESON czosnkowy. 🫣🫣🫣
ja dziś zjadłam mózg wieprzowy 😁🫢
 
A ja nie mogę patrzeć na mięso, na wędlinę od razu odruch wymiotny. Aleee jak złoto wchodzi uwaga! SALCESON czosnkowy. 🫣🫣🫣
Ja właśnie dzisiaj na obiad zjadłam bułkę z wędliną i musztardą - wczoraj w serialu wspomnieli i już siedziało mi w głowie
Co śmieszniejsze wczoraj zrobiłam zapiekankę makaronową i jadłam ze smakiem a dzisiaj na samą myśl o niej bleee
 
Ja ostatnio w drodze do domu poczułam potrzebę zjedzenia bobu. Pojechałam do warzywniaka kupiłam, wróciłam do domu cała szczęśliwa bo myślałam że jak nie zjem to wręcz nie przeżyje. Zaczęłam gotować, smród mnie powalił, zwymiotowałam a bobu nawet nie byłam w stanie tknąć 🤣
Za to dziś w ramach 5 min dla siebie poza oddziałem szpitalnym jadłam w kafejce hotdoga. Nie lubię ich normalnie ale ten był przepyszny (poza ciaza bym go nie tknęła 🤣)
 
Hej dziewczyny.
Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale jak mogę jeść wszystko i na wszystko mam ochotę 😅 Jestem wegetarianką,a nawet schabowego bym zjadla 😅 ale by się dla mnie to źle skończyło 😉
Ja wczoraj byłam na zakupach i udało mi się kupić coś dla siebie 😊 w końcu mam w czym chodzić i nic mnie nie ściska i nie uwiera😊
Jestem bardzo wyczulona na zapachy😅 Wyczuję wszystko nawet z odległości 😅I Od czasu do czasu doskwiera mi kręgosłup
 
reklama
Do góry