reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Styczniowe mamy z Warszawy

reklama

Linoone

Moderator
Członek załogi
Od
13 Styczeń 2017
Postów
1 951
Miasto
Warszawa
Odpowiedzi
0
#3
Ja, tak jak wspominałam planuję Żelazną. Rodziłam tam rok temu i bardzo miło wspominam. Jeśli poród w ogóle można miło wspominać
Planu B na razie nie mam, jestem optymistycznie nastawiona, że nazwisko lekarza załatwi mi miejsce na porodówce ;)
 
Od
6 Lipiec 2015
Postów
5 049
Odpowiedzi
0
#7
Ja nie planuje ,bo już przy trzecim to tak nie ma chyba sensu ,ale w pierwszej ciąży chodziłam , pamiętam że sporo się dowiedziałam .

Dziewczyny jak będziecie miały jakieś potwierdzone info o szpitalach np, jakie są sale do porodu , czy jest wanna itp,jak jest z zzo , to proszę piszcie. Wiele Warszawskich szpitali przeszło nie dawno remont i sporo się podobno po zmieniało .
 
Od
7 Sierpień 2018
Postów
2 192
Odpowiedzi
0
#8
Dziewczyny na co zwracać uwagę wybierając szpital? Do tej pory patrzyłam na odległość, czy nie ma wystroju z PRLu i to nacinanie bez potrzeby.
 
Od
6 Sierpień 2018
Postów
1 764
Odpowiedzi
0
#9
Ja odbylam szkole rodzenia dwa lata temu i teraz tez sobie odpuszczam. Doczytalam, ze moja Pani doktor od 2017 nie pracuje juz na Solcu a byla tam zastepca ordynatora :( Jak bede miala jakies informacje o szpitalach to dam znac. Moje dwie sasiadki beda rodzic lada chwila, jedna w sierpniu, druga pod koniec pazdziernika. Zrobie wywiad.
 
reklama
Od
6 Sierpień 2018
Postów
1 764
Odpowiedzi
0
#10
Ja zwracam uwagę na to czy szpital ma oddział dla noworodków, jakie opinie ma personel oraz czy bez problemu dają znieczulenie. Tym razem chyba chciałabym znieczulenie, jeszcze rozważam. Podczas poprzedniego porodu miałam bóle krzyżowe i było to straszne a ogólnie jestem odporna na ból. W szpitalu, w którym rodziłam miałam wspaniałe położne zarówno podczas porodu jak i podczas pobytu. Panie były bardzo pomocne, można było prosić je milion razy by pokazały jak przystawiać dziecko lub spytać o każdy drobiazg a one zawsze służyły pomocą.
Odnośnie nacinania krocza, chciałabym tym razem tego uniknąć, jeśli będzie taka możliwość. To tak z grubsza :)
 
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry