reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja sniadanko juz zjedzone. Tost a dzemem mmmmmm
Cooo? Mam nadzieję, że to nie przejdzie! Już widzę mojego męża jak zostaje w domu z niemowlakiem [emoji2356][emoji23]
U mnie muj moze wziasc dwa tyg
Dzień dobry Kobietki, szukam z rana przed pracą inspiracji czym by tu smarować brzuch ? 🤔 Do tej pory smarowałam masłem z awokado Ecospa bo bałam się smarować chemią w momencie gdy na wszystkim widnieje napis "od 2 trymestru" ale teraz pora się przerzucić na coś mocniejszego 🤔 Co polecacie i jak często stosować? 😎
Palmer's balsam przeciw rozstepom dla ciezarnych
Bio oil tylko mnie draznilo to ze sie tlusci strasznie
Witamina e
 
reklama
U mnie dziewczyny cera fatalna pełno syfkow i takich drobnych krosteczek i dekold też a niby ciąża poprawia cerę. Paznokcie mam tylko teraz twarde i mocne. A na twarzy tragedia. Jak jest u was?
U mnie niestety to samo 😭 twarz już wygląda trochę lepiej, ale nie wiem czy za chwilę nie będzie kolejnego "wysypu". Dekolt i plecy też mam zsypane 😭 nawet koszulki na ramiączkach nie ubiorę w te upały, bo się wstydzę plecy odsłonić 😞
 
No tak by się zgadzało wtedy 🤔 uhh zamartwiałam się czy wtedy dobrze się zapisałam na prenatalne skoro takie różnice, żeby nie było za wcześnie ale bedxie się zgadzać. Pierwsza ciąża i miliony pytań wątpliwości analiz, może nie potrzebie ale ja taki typ jestem haha. Dziękuję 💝💝
Też mam ciążę młodsza. Wg okresu 11+4 A wg CRL 10+4. I lekarz patrzy na wiek ciąży wg CRL i tak mnie zapisze na prenatalne. W poprzedniej ciąży była jeszcze większą różnica i powiedział żeby patrzeć na wiek ciąży tylko wg CRL. I podkreślił to w karcie ciąży.
 
Ja już po wizycie. Jestem szczęśliwa :) wszystko jest dobrze. Pomiary w normie. Jeśli chodzi o płeć to nie zapytałam. Pewnie dowiem się na kolejnej wizycie.
Dzisiaj 12+3
 

Załączniki

  • AF949BD8-5603-4317-8213-63CDB95D6110.jpeg
    AF949BD8-5603-4317-8213-63CDB95D6110.jpeg
    999,3 KB · Wyświetleń: 95
reklama
tak ja mam to samo przed każdą wizyta 😔
Dziewczyny wyluzujcie. Pomyślcie, że wasz stres nie zmieni tego, jak jest. Na badania chodzi się po to, aby w razie czego zapobiegać wszelkim negatywom, a nie by dowiedzieć się najgorszego. Chcecie całe 9 miesięcy żyć w strachu? Ba, całe życie ? W końcu zawsze coś się może stać, a na wiele wpływu nie macie. Nerwy są uzasadnione, to normalne, ale paniczny lęk tylko odbierze wam możliwość przeżywania ciąży. Wysyłam uściski i trzymajcie się. 😘
 
Do góry