reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny wyluzujcie. Pomyślcie, że wasz stres nie zmieni tego, jak jest. Na badania chodzi się po to, aby w razie czego zapobiegać wszelkim negatywom, a nie by dowiedzieć się najgorszego. Chcecie całe 9 miesięcy żyć w strachu? Ba, całe życie ? W końcu zawsze coś się może stać, a na wiele wpływu nie macie. Nerwy są uzasadnione, to normalne, ale paniczny lęk tylko odbierze wam możliwość przeżywania ciąży. Wysyłam uściski i trzymajcie się. 😘
No ja przez toksopazmoze takie nerwy mam
 
reklama
Dziewczyny wyluzujcie. Pomyślcie, że wasz stres nie zmieni tego, jak jest. Na badania chodzi się po to, aby w razie czego zapobiegać wszelkim negatywom, a nie by dowiedzieć się najgorszego. Chcecie całe 9 miesięcy żyć w strachu? Ba, całe życie ? W końcu zawsze coś się może stać, a na wiele wpływu nie macie. Nerwy są uzasadnione, to normalne, ale paniczny lęk tylko odbierze wam możliwość przeżywania ciąży. Wysyłam uściski i trzymajcie się. 😘
gdyby to było takie proste, nacisnąć przycisk "nie stresuj sie" życie byłoby piękniejsze 😊 niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu, ja mimo że wiem że stres źle działa, nic nie jestem w stanie z tym zrobić, tak reaguje mój organizm.
 
gdyby to było takie proste, nacisnąć przycisk "nie stresuj sie" życie byłoby piękniejsze 😊 niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu, ja mimo że wiem że stres źle działa, nic nie jestem w stanie z tym zrobić, tak reaguje mój organizm.
Akurat na własne przeżywanie wpływ mamy 😊 na wynik badania - nie. A mówię to z własnego doświadczenia. Inaczej darowałabym sobie rady typu dobra ciotka 😄🤗
 
No tak, już takie są niektóre charakterki, że się stresują i koniec :)
Ja np niczym w życiu się nie stresuję oprócz ciąży 😂 pewnie dlatego, że pierwsza ciąża była problemowa, szpitale itd i teraz obawiam się powtórki. Mam schizę na punkcie crl :)
Ale nie jest tak, że dzień i noc o tym myślę, spać nie mogę itd. Po prostu jest z tyłu głowy taka obawa.
Każda to przeżywa na swój sposób. Te stresujące się nie przestaną się stresować, bo ktoś powie "nie stresuj się" :)
 
No tak, już takie są niektóre charakterki, że się stresują i koniec :)
Ja np niczym w życiu się nie stresuję oprócz ciąży 😂 pewnie dlatego, że pierwsza ciąża była problemowa, szpitale itd i teraz obawiam się powtórki. Mam schizę na punkcie crl :)
Ale nie jest tak, że dzień i noc o tym myślę, spać nie mogę itd. Po prostu jest z tyłu głowy taka obawa.
Każda to przeżywa na swój sposób. Te stresujące się nie przestaną się stresować, bo ktoś powie "nie stresuj się" :)
Ale ja nigdzie nie powiedziałam nie stresuj się. Powiedziałam że nerwy są uzasadnione i normalne ;). Każdy przeżywa stres i nie da się go wyeliminować.
 
Gdzie te zasady? Tak dużo tych postów że nie jesyem w stanie nadrobić :(

Tu są wyniki naszej ankiety. Jest dwutygodniowy okres próbny na forum publicznym.

Taki trochę bzdet, bardziej miałam na mysli, ze to kolejna rzecz bez ktorej mozna sie obejść [emoji16]dla mnie nic konkretnego i praktycznego. Oczywiscie kupuje kto chce.

Dla mnie też to taki zbędny gadżet.

Ciekawe czy uwzględnią, że nie wszystkie dzieci mają ojców. Bo ja zostałam sama i co? Zabiorą mi 2mc na rzecz ojca, który się wyparł i uciekł obrażony bo nie chciałam usunąć? Bez sensu.

Pomysł bez sensu jeśli okaże się, że zabiorą 2mc, bo nam sie zwyczajnie to nie opłaca finansowo. Mąż ma taki zawód, że musi być w stałym kontakcie z klientami i nie możemy sobie pozwolić na 2mc wyłączenia go z pracy. :oo2:
 
reklama
Do góry