reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć Dziewczyny! Już chyba coraz mniej nas tutaj zagląda :) każda zajęta swoim cudem :) ktoś jeszcze pozostał w dwupaku? :) nam dzisiaj mija dwa tygodnie wspólnej przygody życia, przy tym maluchu teraz widzę że moja trzylatka już taka mała nie jest jak mi się wydawało wcześniej:) I wcale mi nie przeszkadza spanie 4 godziny dziennie :D

Ps. Też myślicie o kolejnym dziecku ? :D
My mamy parkę więc jak to się mówi warsztat zamykam 😁 syn 6 lat jeszcze bardziej samodzielny nawet nie wiem kiedy tak dorósł.
 
reklama
Zareagowała fantastycznie, chodzi i mówi że to jej Iga i zaprasza wszystkich żeby ją zobaczyli. Chwali się że ma siostrę i wszystkim pokazuje. Jak Iga zajęknie w kolysce to biegnie zobaczyć i glaszcze (A raczej próbuje to robić) ją i mówi ciii śpij Iga. Czasami oczywiscie się zapomni i jej nad kołyska krzyczy "mama Iga śpi..." oczywiście musimy pilnować bo ona tak bardzo się cieszy że ona jest że czasami nie umie opanować czułości:) no i najlepszy tekst od 3ch dni "ja mam już siostrę, chce teraz braciszka... mamo masz w brzuchu braciszka?" 🙈

Ogólnie jestem na chwilę obecną zadowolona, mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej, chociaż Mąż od poniedziałku wraca do pracy to zobaczymy jak to bedzie :)
To u nas podobnie syn bardzo pomaga podaje rzeczy bawi się z siostrą tylko czasami uszy zatyka jak płaczę nasza Oliwka😁😁 a Nasz Maluszek żeby nie zapeszyć to skarb. W nocy jak zaśnie koło 21. 00 to budzi się o 2 w nocy o 5 i o 7 rano na godzinę aktywności 😁😁 a tak je śpi i tak w kółko. My na KP i sama położna mówi że zamiast mleka to śmietanę mam bo tak ładnie przybiera 😁😁🤩
 
Zareagowała fantastycznie, chodzi i mówi że to jej Iga i zaprasza wszystkich żeby ją zobaczyli. Chwali się że ma siostrę i wszystkim pokazuje. Jak Iga zajęknie w kolysce to biegnie zobaczyć i glaszcze (A raczej próbuje to robić) ją i mówi ciii śpij Iga. Czasami oczywiscie się zapomni i jej nad kołyska krzyczy "mama Iga śpi..." oczywiście musimy pilnować bo ona tak bardzo się cieszy że ona jest że czasami nie umie opanować czułości:) no i najlepszy tekst od 3ch dni "ja mam już siostrę, chce teraz braciszka... mamo masz w brzuchu braciszka?" 🙈

Ogólnie jestem na chwilę obecną zadowolona, mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej, chociaż Mąż od poniedziałku wraca do pracy to zobaczymy jak to bedzie :)
U nas tatuś zakochany w córce i też niedługo kończy tacierzynski ale jakoś ogarniemy 😁😁🤗
 
I jak z tym karmieniem u was? Pomogło coś?
Taak juz się ustabilizowało, noc nie spalam, ale butli nie dostal i się nauczył, że tylko cycek wchodzi w grę. Teraz już lepiej przesypia noce, nawet potrafię się w miarę wyspać 🤣 tylko studia ciężko ogarnąć przy tylu obowiązkach, gdzie ja mam ruchy jak żółw przez CC.


Ps. Też myślicie o kolejnym dziecku ?
Zdecydowanie produkcja zamknięta. Nie jestem gotowa na kolejne poświęcenie :)
 
Cześć Dziewczyny! Już chyba coraz mniej nas tutaj zagląda :) każda zajęta swoim cudem :) ktoś jeszcze pozostał w dwupaku? :) nam dzisiaj mija dwa tygodnie wspólnej przygody życia, przy tym maluchu teraz widzę że moja trzylatka już taka mała nie jest jak mi się wydawało wcześniej:) I wcale mi nie przeszkadza spanie 4 godziny dziennie :D

Ps. Też myślicie o kolejnym dziecku ? :D

Łącznie 4 godziny w ciągu doby czy jednym ciągiem?
Ja nie chce zapeszać, ale dziś miałam fajną noc. Młody marudził tylko (!!) pól godziny po północy. Męza wysłałam do salonu spać a z Młodym do łożka. Trochę się pomęczyłam, ale zasnęliśmy, a przynajmniej ja, bo chyba zasnęłam przed dzieckiem. Potem obudził się koło 4, szybko jedzenie, pielucha i dalej w kimono. Następna pobudka koło 7. Nawet z łóżka nie wstaliśmy. Mały trochę pociumkał cyca, strzelam, że zjadł około 40-50 ml ( je normalnie ok. 90 ml). W trakcie zmiany cyca przysnął i już nie chciał otworzyć buzi. Nie to nie. Poszliśmy spać i już normalnie wstaliśmy teraz.
 
Ja to Cię podziwiam i kobietki które mają blizniaki ☺ bo ja z jednym nie daje rady A co dopiero z dwójką 😅 moja mała ma problemy ze spaniem nie może zasnac A jak zasnie to po 10,15 min sie wybudza.
A wieczory są tragiczne bo jest tak zmeczona tak spiaca ze daje koncerty ladne.
Heh mam jeszcze syna 6.5 roku takze jest moc ;)my juz po 2 szczepieniach jestesmy a ja w czw wizyta po porodzie ;) oj z kazdym dniem bedzie coraz lepiej az zacznie przesypiac noce ja narazie mam wesoło;)
 
No ja właśnie prawie od początku śpię z małą. Męczyło mnie wstawanie do łóżeczka za każdym razem jak zapłakała a poza tym to była taka pierwsza fascynacja i potrzeba poprzytulania. Stwierdzam, że lepiej się teraz wysypiam i łatwiej mi karmić. Wiem, że będzie potem problem z odzwyczajeniem ale no jak żyć? xD
My tez spimy z blizniakami;)krolewny sie rozpychaja a my wcisnieci 😂to juz prawie 4 kg az 200 g im brakuje czyli tydz i beda grubasy
 
reklama
Do góry