reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja tez po wizycie. Jestem zalamana.
Ciaza nie rosnie. Nie widzi serduszka. Nic. Ogolnie pecherzyk duzo wiekszy niz tydzien temu.

Kazal odstawic leki i czekac. Jak to powiedzial dac naturze dzialac. Jesli obumarl plod to samo plamienie przyjdzie.
No i powiedzial ze moze akurat cos z tego jeszcze sie wykluje.

W dupie mam takie podejscie.
Zadzwonilam do znajomej. Jutro ma mnie umowic do lekarza co w zeszlym tygodniu widzial serduszko.
Kochana moim zdaniem to może być rozbieżność w aparatach do USG A uwierz że różnice potrafią być kosmiczne. Kiedy patrzę na zdjęcia USG moje i mojej siostry to taka przepaść że się w głowie nie mieści.. Najlepiej skontaktuj się z lekarzem, który poprzednio robił Ci badania ... Ja trzymam kciuki i wierzę, że to różnica w maszynie..✊✊✊🧡
 
Super gratulacje:-) mam tylko pytanie czemu macie tak często wizyty? U mnie prywatnie i dzwoniłam to 3 tyg czekać.
Sama się zdziwiłam, że tak szybko kolejna wizyta. Ale Pani Doktor powiedziała, że musimy ustalić najlepszy termin badań prenatalnych. Mi to na rękę, szybciej zobaczę malucha. Poza tym jestem po zasniadzie i pewnie też stąd wcześniejsze kontrolę (mimo prawie 9tc nadal muszę kontrolować poziom beta hcg).
 
Luteine i duphaston.
W zeszlym tyg CRL 0.54, dzis 0.53
Pecherzyka nie mierzył mi.
Kazał przyjsc za 2 tyg. Co bedzie to zobaczymy - jego komentarz. A moze cos z tego bedzie. Nie podoba mi sie jego podejscie
 
Dziewczyny które prosiły tu o dopisanie proszę o wysyłanie mi danych w wiadomościach prywatnych, bo ja dodaje to raz dziennie i nie będę potem przeglądać całego forum żeby odnaleźć Wasz post.
 

Załączniki

  • IMG_20200616_194119979.jpg
    IMG_20200616_194119979.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 56
Luteine i duphaston.
W zeszlym tyg CRL 0.54, dzis 0.53
Pecherzyka nie mierzył mi.
Kazał przyjsc za 2 tyg. Co bedzie to zobaczymy - jego komentarz. A moze cos z tego bedzie. Nie podoba mi sie jego podejscie
Ja bym nie odstawiala leków ja brałam luteinę i tak poroniłam więc jak masz poronić to i tak poronisz a odstawiając leki tylko pomożesz nawet jak jest wszystko oki
 
reklama
Do góry