reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja się dziewczyny zastanawiam jak zastopować wage, bo naprawdę jem ja zawsze a ona rośnie i rośnie. Nie chce skończyć z 20kg ;/
 
reklama
Ja teraz tak przybrałam :(. Zapytaj i daj znać, a powiedz mi z jaką waga zaczynałaś ?
Dokładnie z 59.9, teraz na wadze rano jest 67,4-67,8 zależy czy nie mam problemu z wypróżnieniem.
U mnie te kg bardzo widać, bo mam tylko 160 cm wzrostu i jak dobije do 70 kg to już w ogóle będę wyglądać jak kulka
 
Dokładnie z 59.9, teraz na wadze rano jest 67,4-67,8 zależy czy nie mam problemu z wypróżnieniem.
U mnie te kg bardzo widać, bo mam tylko 160 cm wzrostu i jak dobije do 70 kg to już w ogóle będę wyglądać jak kulka
Ja jestem wyższa, ale 10 kg więcej ważyłam. Najgorsze że po mnie niby nie widać, biust dużo urósł, a spodnie lecą z dupy, więc nie wiem gdzie te kilogramy... No nic chyba pozostaje mi ćwiczyć i jeść jak ptaszek.
 
Ja jestem wyższa, ale 10 kg więcej ważyłam. Najgorsze że po mnie niby nie widać, biust dużo urósł, a spodnie lecą z dupy, więc nie wiem gdzie te kilogramy... No nic chyba pozostaje mi ćwiczyć i jeść jak ptaszek.
Jeść akurat trzeba normalnie 😊 u mnie na początku ciąży wyszła nadczynność tarczycy i to może ma wpływ... Nie wiem. Ja mieszcze się nadal w rozmiar s, ale widać, że w uda też trochę poszło
 
Jeść akurat trzeba normalnie 😊 u mnie na początku ciąży wyszła nadczynność tarczycy i to może ma wpływ... Nie wiem. Ja mieszcze się nadal w rozmiar s, ale widać, że w uda też trochę poszło
Przy nadczynnosci sie nie tyje..niektorzy tyja duzo a traca zaraz po porodzie ja mam 25 tydz dwie lokatorki i tylko 5 kg jakieś a napoczatku schudłam 6 kg.
 
reklama
Ja się dziewczyny zastanawiam jak zastopować wage, bo naprawdę jem ja zawsze a ona rośnie i rośnie. Nie chce skończyć z 20kg ;/
Ja jestem w 21+3 i mam 6 kg na plusie, ale miałam już tyle w 16tc! Byłam przerażona, bo nie jadłam więcej niż zwykle, a tu taki przyrost wagi...także od 16tc waga stoi w miejscu, brzuch rośnie, na pokojowych wszystko wyszło ok, także się nie martwię. Mam koleżanki, które nie tyly nic, a nagle w 3 trymestrze przywaliły 20kg.. mam też takie, które tyły na początku, a potem waga stanęła w miejscu i skończyły z wagą +10-12kg, także to chyba sprawa indywidualna. Jedz zdrowo, unikaj słodyczy i chyba powinno być ok:) ja zaczynałam z wagą 62kg przy wzroście 175cm, teraz waże 68kg.
 
Do góry