reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja Clostilbegyt

Martoza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2020
Postów
1 676
Witam ;) Ja 24 lata, stwierdzony 'powazny' Pcos, waskie endometrium, miesiaczka sama z siebie ze 2 razy do roku. Od ostatniej miesiączki biore Clo, w 9 dc monitoring i nic, żadnego pęcherzyka... czy ktoras z was stosowala? Pomoglo wam? 😘 lekarz kazal wrócić jeszcze 14dc na ponowne usg ale nie wiem w jakim celu. Mowi zeby sie nie przejmowac bo to dopiero pierwsza stymulacja ale same wiecie jak jest...
 
reklama
Mi clo nie pomogło również , zmieniliśmy na aromek i super rosną po nim ;) a na endo przyjmuje estrofem bo tez mam bardzo cienkie.
 
Ja miałam trzy stymulacje clo. Dwie pierwsze i po dwa pęcherzyki, pękły po ovitrelle ale ciąży brak. W trzeciej nie urósł żaden. Teraz jestem na pierwszej z aromkiem, w piątek jadem na monitoring
 
Czesc dziewczyny, mam do was kilka pytań. Na mnie clo działało, w tym sensie, ze w ciaze zaszlam niestety poronilam, bo byla nisko osadzona. Ale minus taki, że lekarz ktory wdrożył clo stwierdzil ze pęcherzyki pękną, ale niestety nie pękły, zrobił się z nich torbiel. Teraz lekarz zdecydował, ze czekamy czy wchlonie się po @ jesli nie to zabieg. Ktoras z was miala taka sytuację, czy jest szansa ze faktycznie wchłonie się czy jednak zabieg mnie czeka.

Teraz najgorsze czekanie, któraś z miala brala clo pomimo torbieli, choc slyszalam, ze to zakazane jest.
 
Hej,
U mnie niestety pęcherzyki same nie pękają. Robią się torbiele. A jakiej wielkości jest Twoja torbiel? Moje były około 3cm i za każdym razem dostawałam lutenyl na ich wchłonięcie- u mnie pomagał.
 
reklama
I nie dostałaś żadnych tabletek z progesteronem, tylko czekać aż sama się wchłonie?
Nie moglam, bo byłam w ciąży, poronilam i dowiaduje sie, ale jutro mam wizyte i bedzie lekarz mowic co dalej, czy leki czy zabieg usuwania tego. Chciałam wcześniej zasięgnąć informacji jak było u was. Mam nadzieje, ze lekami to zwalczy, ponoc po zabiegu dłużej dochodzi czlowiek do siebie i ciezej o ciążę.
 
Do góry