reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Supermama czyli zajmujemy się naszymi maleństwami

reklama
Vickigus gdyby mała była uczulona na dzidziusia to raczej od ręczników miała by krostki bardziej na ciele niż na buźce.

Lizzy na pupcie używam maść Linomag, sudocrem to tylko jak będzie już jakiś problem się pojawiał, bo normalnie to potrafi wysuszyć jak za często się stosuje.

Suseł trudna sprawa z tym wyjściem, nie wiem co doradzić.
 
Odnosnie usg bioderek zrobili nam w szpitalu... i mala ma niedorozwoj, musimy ja podwojnie pieluchowac, a za miesiac do kontroli :(
Mam pytanko, podnosicie do odbekniecia maluchy? My sie staramy ale ona zawsze sie wybudzi i potem znow karmienie....
Mam ciagle obawy zeby sie najadala, mleczka mam cala mase, ciagle cieknie, mala je ok godzinki staram sie zeby wyproznila cyca, mam nadzieje ze przybiera na wadze...

Najlepiej ubiera mi sie ja w body i pajaca, body rozpinane calkowicie - maz glownie ja przebiera i o innych nie chce slyszec.
 
Vickigus gdyby mała była uczulona na dzidziusia to raczej od ręczników miała by krostki bardziej na ciele niż na buźce.

Lizzy na pu

tylko tych reczników jescze nie uzywałam - a spiworek tak - i sobie mysle ze to sie tak zczelo w tym czasie...a i tak z mala jade do lekarza - bo ma tez wysiek z uszu - maly - ale wole nie czekac do jutra..
 
tylko tych reczników jescze nie uzywałam - a spiworek tak - i sobie mysle ze to sie tak zczelo w tym czasie...a i tak z mala jade do lekarza - bo ma tez wysiek z uszu - maly - ale wole nie czekac do jutra..

No chyba, że. No jak z uszu wysiek, to trzeba jechać.

ligotka ja małego trzymam do beknięcia, czasem też mi się obudzi, ale potem już sam zasypia mi na rękach.

A ja uzywam body nakładanego przez głowę. Ale to dopiero od kilku dni, w końcu sie nauczyłam i Kubuś też już nie protestuję przy tym.
 
a u nas wyskoczyły jakies krosteczki na pupci :( nie wiem czy to potówki czy pokrzywka :-( smaruję przy każdym przewijaniu bepantenem od urodzenia już ale może teraz zaczęła tego nie tolerować
albo to reakcja na coś co zjadłam....

ja sobie chwalę sudokrem na pupkę

Potwierdzam, tak samo jak GosiLew stosuje Linomag na zmianę z Sudocremem, bo wysusza, gdy się stotuje cały czas.
Moja Milenka miała małe chrostki na muszelce, ale zeszło po jednym użyciu sudocremu.

Hee co do odbijania. Prawie zawsze, jak nie zawsze odbijam ją, a czasem też jeszcze ładnie beka między jednym cycem a drugim.

Ostatnio tylko mi się pręży..główkę wypina do tyłu jak się prostuje i tak zostaje...
 
Oto nasze pierwsze chwile z chustą...tatuś jako model pokazowy...:-)

DSC00039b.jpgDSC00040b.jpg
 
Ja do odbijania pdonoszę zawsze ale mało kiedy się udaje... Czasami tak ale częściej niestety nie (bo mała zasypia przy karmieniu i o beknięciu zapomina).
 
dziewczyny - w głównym napisałam co nas spotkało - jak się zepnę to pożalę się mniej chaotycznie...:((((((
 
reklama
Już pisałam wcześniej, że czasem warto położyć dziecko na chwilkę na brzuszku lub na kolanach na boku, żeby główka była wyżej i potem znowu do pionu, z reguły pomaga, choć czasem u nas też nie.
A czasem jest tak, że mały tak łapczywie je, że muszę go podnosić w trakcie jedzenia, bo aż się krztusi i wtedy mi też beknie.
 
Do góry