reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

reklama
A ja się cały czas zastanawiam, gdzie postawie choinkę:sorry2: na podłodze - to młody się nią zajmie.....:sorry2: macie jakieś pomysły? Chyba jakaś wisząca wersja by się przydała;-):-D
 
reklama
hehe tez o tym myslalam - ale w salonie mamy wielki stół wiec na końcu postawimy taką max metrowa choinke - chyba sie tam nie wdrapie :-)
 
Do góry