reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]


[*]
[*] Dla naszego kochanego Filipka ,który odszedł 29.12.07 w 35 tyg.

Zawsze będziemy Cię Kochać i pamiętać.
Mamusia i tatuś
 
reklama
" Z miłosci zrodzone, miłością pozostaniesz" - juz trzy miesiące jak Ciebie nie ma z nami, Maleństwo (*)(*)(*)
 
(*)(*)(*)(*)
Dla Aniołka mojej koleżnki, ze szkoły średniej, który odszedł w 8 miesiącu ciąży, i dla wszystkich Aniołków.
Śpijcie spokojnie, pamiętamy...
 
Mario Krystyno, to już miesiąc, odkąd wiem, że odeszłaś do Boga, kocham Cię i tęsknię za Tobą i Twoim braciszkiem........Kochanie, jeszcze kiedyś sie spotkamy i opowiesz mamusi, dlaczego nie chciałaś z nami zostać.............
 
Synku,to już cztery miesiące odkąd dołączyłeś do grona Aniołków :-( Kochamy Cię bardzo mocno!Pamiętamy każdego dnia!Czuwaj nam nami w niebie.
[*]
[*]
[*]
[*]
 
Dziś mija tydzień. Wciąż nie mogę uwierzyć że Cię z nami nie ma.
Przez cały czas myślimy o tobie Skarbeńku
[*]
[*]
[*]
 
Aniołku miesiąc temu odeszłeś od nas... Bardzo Cię kochamy i pamiętamy o Tobie!!! Wierzymy, że przyjdziesz do Nas w innym terminie...Tęsknimy za Tobą...

Mama Aniołka 02.04.2008r
 
reklama
Maleństwo to już miesiąc odkąd wiem, że twoje maleńkie serduszko usnęło a ty wraz z nim. A moje serce nadal płacze i strasznie tęskni. Boże, jak ja strasznie tęsknie. Jak ja bardzo chcę, żeby moje dzieciątko nadal we mnie żyło, jak strasznie pragnę poczuć swoje dzieciątko, choćby ten jeden jedyny raz. Ale Ciebie nie ma Maleństwo. A ja muszę, żyć z moja rozpaczą i nieustającą tęsknotą. Jak mam ją wyciszyć? Jak znaleźć sens tego co się stało? Jak ja mam się z tym pogodzić?
Każdego dnia proszę Cię kochanie moje, żebyś wrócił, żebyś przytulił się do mojego serca, tak strasznie mi cię brak... I chociaż wiem, że w ten sposób odciągam cię od Nieba, nie potrafię przestać cię przywoływać, nie potrafię się z tobą rozstać, nie potrafię cii pozwolić odejść. Wybacz mi to Skarbeczku...
Światełka dla moich Aniołków: Iskiereczki (2.12.02, 9 tc) i Maleństwa (7.3.08, 9 tc) (*)(*)(*) :-(
 
Do góry