reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Dla naszych Wszystkich Aniołków...
bez_tytuluyy.jpg

 
Dziś,15 pażdziernika jest takie smutne Święto Wszystkich Dzieci,które za krótko były na tym świecie... Ja dzisiaj szczególnie myślę o Aniołku mojej siostry,koleżanki,mamy,cioci,babci... (*)(*)(*)(*)(*) dla wszystkich Malutkich Aniołków.
Tak napisałam dwa lata temu.A teraz dodaję jeszcze światełko dla mojego Aniołka (*):-(
 
Aniolku Mój ....cóż powiedzieć mam....tylko skromne kocham,tesknię i pamiętam....tak bardzo mi Ciebie brakuje.....

Dla mojego Braciszka
[*].....być może jesteście teraz razem.........
 
Ostatnia edycja:
Kochana córuniu za 16 dni bys sie urodzila :-( Tak bardzo Nam Ciebie brakuje, moze po tatusiu Tego nie widac ale wiesz ze ciezko mu tak bardzo jak mi....
Dzis smutny dzien .... wiec zapalam swieczke (*) ....Śpij Aniołku mój kochany, odpoczywaj w pokoju...

A ty mój braciuszu, choc nie bylo nam dane spotkac sie ...równiez zapalam swieczke (*)
 
reklama
Dziś daję ci światło
[*]
[*]
[*]
[*] które będzie oświetlać drogę do mego serduszka w którym jest miejsce zarezerwowane tylko dla ciebie moj Aniołku
 
Do góry