reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

no ja mam podobny problem , nie umie znaleźć fajnego lekarza z kasy chorych, dlatego zdecydowałam sie na leczenie prywatne..które znow wykonczylo mnie finansowo, pomimo tego ze płace za wizyty 130 PLN, nie jestem zadowolona z usług a Pan Dr nawet nie chce mi powiedziec jaką mam płeć
 
reklama
no ja mam podobny problem , nie umie znaleźć fajnego lekarza z kasy chorych, dlatego zdecydowałam sie na leczenie prywatne..które znow wykonczylo mnie finansowo, pomimo tego ze płace za wizyty 130 PLN, nie jestem zadowolona z usług a Pan Dr nawet nie chce mi powiedziec jaką mam płeć
Na razie byłam na jednej wizycie i zapłaciłam 80 zł - więc nie mam tak tragicznie, ale zawsze. A z NFZtu jak się zapytałam kiedy będzie można poznac płec dziecka - to lekarz się zaśmiał i powiedział, jak to kiedy?? kiedy się urodzi!!! Nie miałam świadomości, że takie ciężkie może byc życie przyszłej mamy - że nie może tylko cieszy się ze swojego stanu - tylko jeszcze musi się męczyc z patologą w służbie zdrowia!!! :no:
 
Jest tutaj na forum jakas dziewczyna w ciazy która ma poród na styczen 2011?

Maruda moge wiedziec u jakiego lekarza byłas prawatnie? i kiedy przyjmuje, zalezy mi na lekarzu który przyjmuje w Piatki, bo mam L-4 do 17.09
 
Witajcie dziewczyny...
najpierw opowiem coś o sobie....zaglądam tu od nie dawna bo tak się złożyło,że z mężem zamieszkaliśmy właśnie tu w Świętochłowicach (choć zawsze się zarzekałam,że nigdy nie będę tu mieszkać) we wrześniu skończę 25 lat jestem mamą 2 letniego Łobuza a na 30 września mam termin i urodzi się nasza Córcia....chciałabym poznać jakieś dziewczyny z tej miejscowości bo trochę mi smutno samej z dzieckiem (mężulo w pracy)...chodzę do pani doktor Pachelskiej z NFZ ale mam wiele zastrzeżeń...sama pani doktor jest miła i sympatyczna ale ma kiepski sprzęt do usg i żeby poznać płeć musiałam pojechać zrobić prywatnie....no i chodzę raz w miesiącu do niej więc jest to możliwe....pozdrawiam i mam nadzieję,że to forum nie "umrze" śmiercią naturalną :) pozdrawiam wszystkie forumowiczki życząc słodkich snów ;)
 
Hallo!!!

Widzę, że nam się wątek rozwinął! Superrrrrrr:tak:!!!!!

Serdecznie witam nowe świętochłowiczanki;-);-);-)!!!


czemu nie chce rodzic na strzelców? bo straszą mnie , że rzeźnia itp.. i zwątpilam, dlatego pytam o zmiane lekarza bo chodze do takiego, który pracuje własnie w szpitalu na strzelców

ja rodziłam w maju 2009 na strzelców i jestem bardzo zadowolona!

chodzę do pani doktor Pachelskiej z NFZ ale mam wiele zastrzeżeń...sama pani doktor jest miła i sympatyczna ale ma kiepski sprzęt do usg i żeby poznać płeć musiałam pojechać zrobić prywatnie....no i chodzę raz w miesiącu do niej więc jest to możliwe..

kurcze Pachelska... kiedyś usiłowłam sobie przypomnieć jej nazwisko. I za nic nie mogłam. A teraz mnie oświeciłaś. Sorry, ale ta lekarka jest - jak dla mnie - daremna. Gdyby się znała na swojej pracy to ja miałbym już prawie 7-letnie dziecko. Bo około 8 lat temu stwierdziła u mnie - raczej - ciążę - po badaniu ginekologicznym, a po badaniu usg nie zmieniła tej diagnozy! Tak, że jak dla mnie to kiepska lekarka. Odczekałam 5 dni do powrotu Bałagi z urlopu i pobiegłam do niego! I on jakoś normalnie do wszystkiego podszedł... Zna któraś Bałagę? Jak dla mnie był super! Choć przeczytałam o nim gdzieś opinię, że to erotoman (???) Fajny lekarz! Ale po Pachelskiej nie mam dobrych wspomnień...


no i kończą się wakację... buuuu.. i w środę do pracy... buuuu... już mi się nie chce!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jest tutaj na forum jakas dziewczyna w ciazy która ma poród na styczen 2011?
Maruda moge wiedziec u jakiego lekarza byłas prawatnie? i kiedy przyjmuje, zalezy mi na lekarzu który przyjmuje w Piatki, bo mam L-4 do 17.09

Krystyna Horzelska - ale przyjmuje we wtorki i czwartki, na Kubiny 3 - koło biedronki, koło kościoła.
Jeszcze znajomi mojego męża polecają Stefana Bałagę - na Kubiny 22 - ale ja u niego nie byłam. On właśnie przyjmuje w poniedziałki i piątki.
Jak sobie wpiszesz nazwiska wgooglach - to znajdziesz bez problemu i numery telefonu do nich jak i opinie o tych lekarzach i sama zdecydujesz do kogo chcesz chodzić.
Ja niestety mam termin dopiero na marzec 2011 :-D
 
Moje obie ciąze prowadziła Dr Horzelska i jestem zadowolona. Bałage miałam okazje poznac podczas 1 ciązy gdy wylądowałam na patologii i podczas 1 porodu:tak:Wtedy był u nas ordynatorem, bardzo kompetentny lekarz;-)Niestety oboje juz u nas w szpitalu nie pracuja. Ja rodziłam w czerwcu 2008 i styczniu 2010 i jestem bardzo zadowlona ze swietochłowickiego szpitala:tak:

Klamorka... witaj:tak: Fajnie, jestesmy w tym samym wieku, dzieci z małą roznica wieku... juz Cie lubie:-D Tez nie chciałam tu mieszkac, ale w miare tanie czynsze spowodowały, ze stac nas na mieszkanie jak narazie tylko tutaj;-)
 
hej fajnie że zaczełyście pisac bo tak codziennie sobie zaglądam na ten wątek i nikt sie nie odzywał:)
ja chciałam rodzic w Świętochłowickim szpitalu i mi odmówiono bo nie mieli miejsc a ja jestem z Chorzowa.Mojej koleżance która też jest z Chorzowa i rodziła miesiąc po mnie już sie udało tam rodzic bo trafiła akurat na wolne miejsce.
 
Martyna... ja na 1 poród jechałam z Rudy Ślaskiej:tak:Nikt mnie nawet nie pytał gdzie mieszkam szczerze mówiac, ale moze dlatego, ze juz miałam 8cm rozwarcia jak tam dotarłam:-pWiec nie mieli wyboru, musieli mnie przyjąć:-D
 
reklama
A chodziłyście może gdzieś do szkoły rodzenia?? Bo niby gdzieś w Świonach jest.. koszt 150zł - ale jeszcze nie wiemy czy to od pary.. i czy za wszystkie spotkania czy za jedno.. Uważacie, że w ogóle warto czy nie warto chodzić na takie zajęcia??
 
Do góry