reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świńska grypa

Na razie to tylko zaproszenie, ale niedlugo z pewnoscia stanie sie to obowiazkie, jak juz, zdaje sie, jest we Francji czy na poludniu.
 
reklama
Też nie zaszczepię jak nie będzie obowiązku.Ale tylko dotyczy grypy.Bo na pneumokoki szczepiłam i dzięki temu nie rozwinęło mu się teraz zapalenie płuc.
 
czarna79 :szok::szok:
Ojej to straszne co przeżyłaś z córcią :-(
A powiedz odtruwaliście organizm?
Ja nigdy nie szczepię na grypę,mojego M brat robi to co roku i co roku przechodzi ciężko grypę.Zupełnie nie wiem dlaczego powtarza szczepienia :eek: Moda?

A wiecie,że tylko 5% lekarzy w Polsce deklaruje,że zaszczepi się na świńską?
Zadziwiające,co nie?


My dostaliśmy list zaproszenie by zaszczepic dzieci.Właśnie jest rundka na dzieci od 6 miesięcy do 5lat.
Ale zaznaczam,że to tylko zaproszenie.Jeszcze nie obowiązek.
Oczywiście nie skorzystamy.

wiesz co nie pamietam co dokładnie miała podawane wiem że długo na sterydach leciała:sorry::sorry::sorry: Miała jakieś oczyszczanie organizmu ale krwi jej nie przetaczali:no::no:
Ehhh w sumie mała lezała w szpitalu (który już nie istnieje) i głównie były tam dzieci po różnych powikłaniach. Po śwince, po szczepionkach, po niewyleczonych chorobach. Normalnie takie leczenie jest całkiem inne niż normalnych chorób:-:)-:)-(

A co do Twojego szwagra to może mają taki wymóg w pracy???
 
czarna79 - matko jak przeczytalam to, az skostnialam!! Strasznie dzielna z Ciebie kobieta i rozwazna - tak szybko zareagowalas i uratowalas corcie!!! Mam nadzieje,ze chorobska juz jej ak nie mecza i jest wszytsko w porzadku :-)
 
Stopi odpukać w niemalowane na dzień dzisiejszy a mineło prawie 10 lat:tak::tak: Moja Niki to okaz zdrowia;-);-) co prawda zdarzają sie jakieś tam przeziębienia delikatne infekcje ale porównując z tym co przechodziła do 2,5 roku to Luxus:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Też dzisiaj dostałam zaproszenie na szczepionkę przeciw świńskiej grypie dla moich dzieci. Sama nie wiem czy szczepić czy nie , bo zawsze byłam zwolenniczką wszystkich szczepień, ale w tym przypadku troszkę się boję. A po za tym mój mąż mówi zdecydowanie NIE temu szczepieniu:-( mam dwa tygodnie czasu żeby się umówić na wizytę także to czas do namysłu. A są tu jakieś osoby , które zaszczepiły siebie lub swoje dzieci ????
 
Też dzisiaj dostałam zaproszenie na szczepionkę przeciw świńskiej grypie dla moich dzieci. Sama nie wiem czy szczepić czy nie , bo zawsze byłam zwolenniczką wszystkich szczepień, ale w tym przypadku troszkę się boję. A po za tym mój mąż mówi zdecydowanie NIE temu szczepieniu:-( mam dwa tygodnie czasu żeby się umówić na wizytę także to czas do namysłu. A są tu jakieś osoby , które zaszczepiły siebie lub swoje dzieci ????

Niedawno dowiedziałam się, że moja koleżanka, która jest w ciąży zaszczepiła się tą szczepionką :eek: ja ją podziwiam, bo ja bym się w życiu nie zdecydowała :no: no ale każdy robi, to co uważa za słuszne :tak: Jeżeli ona uważała, że tak jest dobrze dla niej i dla jej dziecka, to pozostaje mi tylko uszanować jej decyzję :tak: Sama w życiu bym się nie zaszczepiła :no:
 
Dziewczyny, w listopadzie przeszłam tą durną grypę i byłam w szpitalu. Nie powiem , czułam sie fatalnie i to była zdecydowanie najgorsza grypa w moim życiu jeśli chodzi o samopoczucie. Najdłużej też utrzymywała się gorączka, ale poza objawami typowo grypowymi nie miałam żadnych powikłań. Ponieważ przyjęto mnie z takim a nie innym rozpoznaniem leżałam w izolatce, ale leżenie sprowadzało się do nawadniania mnie elektolitami i pyralginy przecigoraczkowej. Hania się nie zaraziła od mnie- mieliśmy cholerne szczęście. Ale z własnego doświadczenia, wiem, że to tylko trochę wredniejsza grypa- jeśli jesteś zdrowym człowiekiem. Nie zaszczepię Hani nigdy na grypę! Ani sezonową ani świńską, ptasią, krowią czy krokodylą
 
Ja także nie ulegam presji i nie szczepie dziecka przeciwko tej grypie,boje się ubocznych skutków działania szczepionki.
 
reklama
Fale szczepien i swinskiej grypy mamy juz chyba za soba, teraz Ci ktorzy juz ja przeszli badz teraz przechodza musza uwazac na powiklania pogrypowe. Moj lekarz poleca antybiotyk (duomox), wiec trzymajcie reke na pulsie. pzdr
 
Do góry