reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Myślę, że spokojnie mogłabyś jechać na IP żeby sprawdził to ginekolog. Tu na forum ciężko coś doradzić w takiej sytuacji. Daj znać czy dzidziuś już jest :) zdrówka :)
Póki co dalej cisza. Do szpitala nie chce jechać bo u mnie zostawiają na obserwacje 3-4 doby.
 
reklama
Hej Dziewczyny, mam problem jestem obecnie w 39 tyg ciąży i dostałam biegunkę i boli mnie brzuch tak jak przy biegunce i mi w nim dziwnie rebeluje... czy to oznaka porodu czy jechać na szpital czy nie jeszcze. Będę wdzięczna za odpowiedź.
 
Hej Dziewczyny, mam problem jestem obecnie w 39 tyg ciąży i dostałam biegunkę i boli mnie brzuch tak jak przy biegunce i mi w nim dziwnie rebeluje... czy to oznaka porodu czy jechać na szpital czy nie jeszcze. Będę wdzięczna za odpowiedź.
A masz skurcze regularne? Zauwazylas czop czy cos jeszcze innego?
 
Czop odchodzi mi od kilku dni , skurcze są ale nie regularne i nic więcej się nie dzieje... Dzwoniłam do lakarza mówił że jak mnie coś niepokoi to szpital ale nie chciala bym leżeć bez potrzeby A urodzić dopiero za tydzień na przykład.
 
Czop odchodzi mi od kilku dni , skurcze są ale nie regularne i nic więcej się nie dzieje... Dzwoniłam do lakarza mówił że jak mnie coś niepokoi to szpital ale nie chciala bym leżeć bez potrzeby A urodzić dopiero za tydzień na przykład.
Hyhy to dziecko wybiera kiedy przyjdzie na swiat ;) moim zdaniem mozesz jechac sprawdzic ;) ale wydaje mi sie ze cie wypuszcza ;) chyba ze rozwarcie ci sie juz robi ;) jedz,bedziesz spokojniejsza ;)
 
No u nas w szpitalu zatrzymuja jeśli minął już 38 tydzień i kobietę coś niepokoi. A tym bardziej jak mi czop odszedł
 
reklama
No u nas w szpitalu zatrzymuja jeśli minął już 38 tydzień i kobietę coś niepokoi. A tym bardziej jak mi czop odszedł
Mnie wypuscili jak wydawalo mi sie ze cos sie dzieje,a nic nie bylo.. najwyzej zostawia cie na nocke i jutro wyjdziesz.. dla mnie to mozliwe ze cos sie zaczyna bo oczyszczasz sie ale to jeszcze nie to ;) tez tak mialam.. w 39 tyg poszly mi wody ;) a skurcze dostalam po paru godz. dopiero ;) a czop ci z krwia odchodzi?
 
Do góry