reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka? komu sie sprawdziło?

Sprawdziło się czy nie?

  • tak

    Głosów: 104 73,8%
  • nie

    Głosów: 37 26,2%

  • Wszystkich głosujących
    141
z testu mi się nie sprawdziło i z przeczucia tez nie :-) podczas badania usg maluszek sprytnie ukrywał swoją płeć, i do 8m-ca nie wiedziałam czy synek czy córcia. na 99% "czułam" że to chłopczyk (zresztą zachciewajki miałam wszystkie na chłopca, wszyscy mówili że kształt brzucha mam na chłopca i urodę też na chłopca). w ósmym m-cu na usg lekarz zobaczył dziewczynkę :-) byłam przeszczęśliwa, bo choć chcialam synka to zawsze marzyłam o córci. mąż uwierzył dopiero jak zobaczył Majeczkę na porodówce :-)
 
reklama
Witam.Mnie sprawdzilo sie -mam cudownego synka.Do pary.A kalendarz dostalam od kolezanki ktora znalazla go w Niemczch.Moge polecic-jej tez sie sprawdzilo.Ale to nie jest taki kalendarzyk z rocznikami ,lecz z jajeczkowianiem.Tak wiec mozna sobie wczsniej zaplanowac co sie chce miec.
 
Pierwszy mi się sprawdził, drugi nie (ale może jeszcze czeka mnie niespodzianka ;-))
Czyli statyctyznie 50% sprawdzalności :-D
 
Hej hej

Mi się nie sprawdziło, heh, maaarzył mi się strasznie syn,mojemu G też a tu babeczka ............ Kobitki wiem, że to zabrzmi okropnie ale tak mi się ten synuś marzył,że w pierwszej chwili aż mi się przykro zrobiło... :szok:sama się zdziwiłam! Najważniejsze, że mała zdrowa.
 
Mi tez sie nie sprawdzilo i z tabelki i z 1 usg, ale za to 2 usg pokazalo prawde- i corosiaaaaaaa jest :D zawsze chcialam 3 synow,a teraz jak mam mala to chce druga corke- choc maz oczywiscie potomka chce;]
 
reklama
Do góry