reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn nie chce spać w dzień!!:(

Kobietki czy to normalne, że 5 tygodniowy brzdąc w dzień nie chce spać? Wstał o 7 rano przysnal na 50 minut w okolicach południa i po 13 godzine na spacerze.
Po 19 kąpiel i zasnął.
W nocy co prawda budzi się tylko na mleko (karmiony mm).
Czy to jest jakiś skok rozwojowy?
Czy tak już musi być.?
Tak to mozliwe, moja jest na Kp przez pierwsze 2 miesiace malo co spala w ciagu dnia 2-4 drzemek (5-10 minutowych) tylko na spacerze w wozku przesypiala 1 h... Rowniez w domu mam 4 latke, chodzi do przedszkola ale od lutego wiecej siedzi w domu niz w nim jest... Mala jak skonczyla 3 miesiace to troszke dluzej spi w ciagu dnia 20-40 minut 3-4 razy dziennie, ale zdarza sie ze w dzien spi tylko 1 raz. Nie zaleznie od tego czy spi 5 minut czy 40 tyle jej starczy do regeneracji sil na poczatku ciezko mi bylo, ale to kwestia przyzwyczajenia sie i zoorganizowania. Teraz o tyle u nas lepiej ze mala interesuja zabawki na macie polezy tam 15-30 minut lub kilka minut spedzi na lezaczku.
 
reklama
Do góry