reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn nie chce spać w dzień!!:(

D

Deleted member 176021

Gość
Kobietki czy to normalne, że 5 tygodniowy brzdąc w dzień nie chce spać? Wstał o 7 rano przysnal na 50 minut w okolicach południa i po 13 godzine na spacerze.
Po 19 kąpiel i zasnął.
W nocy co prawda budzi się tylko na mleko (karmiony mm).
Czy to jest jakiś skok rozwojowy?
Czy tak już musi być.?
 
reklama
A jak się zachowuje? Jest spokojny czy płacze, marudzi?

Sen jest bardzo ważny dla rozwijającego się organizmu. Być może to skok. U na stak właśnie było ale krótko dzień, dwa i wracało do normy.
 
Kobietki czy to normalne, że 5 tygodniowy brzdąc w dzień nie chce spać? Wstał o 7 rano przysnal na 50 minut w okolicach południa i po 13 godzine na spacerze.
Po 19 kąpiel i zasnął.
W nocy co prawda budzi się tylko na mleko (karmiony mm).
Czy to jest jakiś skok rozwojowy?
Czy tak już musi być.?
Mój tak mial w dzień drzemki po 20 minut czasami 15 a potem jak zasnął o 18 to spał z pobudkami na karmienie,oczywiscie był też czas że i w nocy przerwy się zdarzały ☺️ do 2 lat chodził mi tak spać tylko potem po roku dzienna drzemka się zmienila
 
No to żeś mnie pocieszyla. No niby po 19 zasnął wczoraj wstał o 1, 4.30 i teraz o 7.
No mój szedł spać o 18 i co 2 godziny równo było karmienie. Pobudka różnie z reguły 6,7. W dzień było to trochę uciążliwe bo nic nie szło zrobić jeszcze mój nieodkladalny typ ciągle chciał siedzieć na rekach
 
Ostatnia edycja:
Mój syn od początku gdy tylko wyszliśmy ze szpitala sypiał 40 min w ciągu dnia . Także wiem co czujesz , a od 15-20,30 darł sie w nie bogłosy , bo miał kolki nic nie pomagało. Gdy miał 1,5 roku przestałam go w ogóle usypiać w dzien i nauczył się chodzić spać o 18 i tak mu zostało do dzis a w sierpiniu 5 lat :)
 
W 5 tygodniu życia jest tez skok rozwojowy. Moze to to? Moja córka spała i spi raczej dobrze, ale skok w 5 tygodniu przeszła i ona i ja strasznie. Darła sie, nie chciała spac i non stop na rękach. Miałam dość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Moja corka ma rok i 3 miesiace prawie i tak daje popalic jeszcze ze glowa mała w nocy wstaje z 5 6 razy a czasami jej się włączy to od 2 do około 6 wgl nie chce spać tylko albo marudzi albo po prostu sie bawi oszalec idzie [emoji23][emoji23]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
To masz rewolucję w domu. Ja jestem nie zwyczajna bo Kubuś, od skonczenia 6 miesięcy przesypial cale noce plus drzemki w dzień. Tetaz to nie bo 3 latkama, ale ogólnie był spokojnym dzieckiem a ten po prostu krzyczy co nie miara
Ja mam 5 latka i roczniaczke synus w jej wieku to aniołek był [emoji106] ciekawe jakie trzecie będzie [emoji23][emoji23]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry