reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

Całkiem mozliwe :))

A swoją drogą fajnie paolka to wymyśliła tu 'podwórko' dla podglądaczy, którzy może chcą dołączyc, a w grupie 'domek' dla juz sprawdzonych i pełen luz :D
 
reklama
Całkiem mozliwe :))

A swoją drogą fajnie paolka to wymyśliła tu 'podwórko' dla podglądaczy, którzy może chcą dołączyc, a w grupie 'domek' dla juz sprawdzonych i pełen luz :D

heh, no cos w tym jest:D w grupie to normalnie sie czujesz u siebie - moze dlatego ze sa tam osoby które chca byc, które chcą sie wypowiadac i juz. a nie wejdzie ci w dyskusję jedna z drugą i jak sie nie spodoba to ją zamkną - normalnie przedszkole:)

dla mnie najwazniejsze jest to, ze mam luz, ze moge sobie robic jaja, wbijać nieszkodliwe szpileczki - ot mam takie usposobienie, taki złośliwy humorek, ale nie wszyscy wiedzą ze nie robie i nie mowie pewnych rzeczy serio i zawsze okraszam je buźkami:) i jakoś to nikogo nie boli. a najlepsze jest to, ze zawsze forumowiczki szafkowe wiedziały ze zartuję, ale moderki to juz nie:D ciekawe dlaczego:D
 
heh, no cos w tym jest:D w grupie to normalnie sie czujesz u siebie - moze dlatego ze sa tam osoby które chca byc, które chcą sie wypowiadac i juz. a nie wejdzie ci w dyskusję jedna z drugą i jak sie nie spodoba to ją zamkną - normalnie przedszkole:)

dla mnie najwazniejsze jest to, ze mam luz, ze moge sobie robic jaja, wbijać nieszkodliwe szpileczki - ot mam takie usposobienie, taki złośliwy humorek, ale nie wszyscy wiedzą ze nie robie i nie mowie pewnych rzeczy serio i zawsze okraszam je buźkami:) i jakoś to nikogo nie boli. a najlepsze jest to, ze zawsze forumowiczki szafkowe wiedziały ze zartuję, ale moderki to juz nie:D ciekawe dlaczego:D

Ja też lubie takie małe, nieszkodliwe złosliwości. Niestety chyba juz do tego doszłysmy dlaczego tak sie działo... brak dystansu do samego siebie, a co za tym idzie do innych.
Ważne że w grupie jest spoko i jak sie okazuje można w wiele osób fajnie pogadac o wszystkim dosłownie :) Od rana do rana...hahhahaa
 
reklama
Do góry