reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na ciąże

reklama
Chciałam sie doradzić cykle mam zawsze regularne dzisiaj 34dc zawsze 31 mam test robiony dzisiaj negatywny nie mam pojecia kiedy byla owulacja ale mysle że tak 8 9 dc luty testy wychodzą negatywny miesiaczki brak byl ktos w takiej sytuacji i była ciaza czy raczej nie mam co miec nadziej zaznacze ze mieszkam w de nie mam mozliwosc zrobienia bety
Jaka masz pewność , że doszło do owulacji ? Monitoring test? 9dni owu a dziś jest 23. To minęło 15 dni. Testy ciążowe są wiarygodne od 14 dni. A owulacja mogłaby się przesunąć to test by mógł wyjść negatywny. Ja bym poczekała 5 dni i jescze rano zrobiła test ciążowy czuły. Skoro nie masz możliwości beta hcg.
 
Któraś z użytkowniczek ma tu takie powiedzonko „póki okresu nie ma szansa jest”. Owulacja mogła się przesunąć jeśli tego nie monitorujesz, beta z krwi wszystko wyjaśni ☺️
 
Któraś z użytkowniczek ma tu takie powiedzonko „póki okresu nie ma szansa jest”. Owulacja mogła się przesunąć jeśli tego nie monitorujesz, beta z krwi wszystko wyjaśni ☺️
No przecież autorka napisała że nie ma możliwości zrobienia bety wiec beta jej nic nie wyjaśni 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
 
reklama
Do góry