reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na ciążę

reklama
n

o nie wiem czy nie jestem to fakt. planowo miesiczna 27/28.
wcoraj drobne plamiania dzis sa juz koloru kawy.
ale nie w takiej ilosci jak okres, i wydaje mi się że to plamienie.
zastanawiam się czy nie wykonać w pon testu
Nie masz planowej miesiączki. Sama pisałaś w innych miejscach na forum, że masz nieregularne cykle i ze jedyne na czym się opierasz to kalendarzyk i testy owulacyjne, przy czym testów chyba nie robilas od początku, tylko raz. Więc w sumie to nie wiesz, kiedy miałas owulację i czy okres się spóźnia czy nie. Nie rzucałabym hasłami od razu, ze to poronienie.

A jeżeli facet Ci mówi, ze to Twoja wina, to rzuć faceta.
umow się do lekarza, porób badania, zrób monitoring, poszukaj przyczyny poronień i wtedy próbuj.
 
Napisz mi na priv skąd jesteś, pomogę Ci znaleźć dostępny punkt pobrań. Badanie robisz bez skierowania, kosztuje ok 50zł.
 
reklama
Do góry