reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Butterfly88

Zakochana w Gwiazdeczce:)
Dołączył(a)
22 Luty 2010
Postów
491
Miasto
Szczecin; gg - 1328923
Witajcie ;) Są tu jakieś dziewczyny ze Szczecina w ciąży - tak jak ja? :)
Może by tak powymieniać między sobą doświadczenia :) np. z przebiegu ciąży...? wymienić poglądy na temat lekarzy i jakości ich usług? :-)
 
reklama
zapraszam Ciebie na wątek główny-- oraz gdzie zakupki, gdzie do lekarza---------możemy doradzić...
aktualnie chyba wszystkie mamusie rozpakowane... no chyba że fiufiu ale Ona do nas nie zawitała
zapraszamy
 
A jednak nie jestem sama ;) i to tylko 5 tygodni różnicy między nami Olimpia72 :-)
Chłopczyk czy dziewuszka? My dowiedzieliśmy się na usg genetycznym, że Zuzia ;-)
Kolejne usg już u mojego doktora - os. Słoneczne, na Andrzejewskiego... A Ty do jakiego uczęszczasz?
 
Hej Dziewczyny,

Też jestem przyszłą mamusią ze Szczecina, mieszkam na prawobrzeżu - na słonecznym. To moja pierwsza ciąża. Serdecznie pozdrawiam i zapytuję - czy mogę się przyłączyć? :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Lasotko:) jak Ci mija 1 trymestr? Jak pamiętam swój to Wolalabym zapomniec pewne szczegoly... Oj straszne wymioty:( zasłabniecia i nudnosci, ciągle szpital. W sumie też wiele było przez nerwy. Tak jak ty- jedno dziecko straciłam. Więc ta ciąża to dar z nieba o który troszczę się jak o coś najcenniejszego! Wole dmuchac i chuchac Ale byc szczesliwa z córcią:)
 
Do góry