reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

czarodziejka tu i tu:) od września planuję znaleść cosik w salonie(aby się dokłształcać:) jeszcze teraz jestem w takim klubie integracyjnym co też darmowo robi kursy i chciałabym wizaż.)

ja też marzyłam aby zapaść w sen zimowy.już mam dosyć tej pogody.marzy mi się ciepełko:) już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła pójść do praku czy na plac zabaw ,posiedzieć na słoneczku:) ach.... przyjemność:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki dziewczyny, zanioslam tam kolo spolemu. Chociaz przyznam ze cenowo troche sie zszokowalam ;) ale to Szczecin chyba dlatego :p. Bo u znajomej krawcowej w Stargardzie polowe mniej placilam :) ale nie bede jedzic bo na droge strace drugie tyle.


SLUCHAJCIE CO DZIS ZOBACZYLAM :) ... jakies warsztat sie szykuja - wiec zapraszam, ja na pewno przyjde ;P chyba ze sie rozchoruje :D
Świadoma Mama intymnie - bezpłatne spotkanie w Szczecinie - Portal Rozwiń Skrzydła
 
A jest ktoś z okolic Szczecina jak ja np? My na majówce przeżywamy ząbkowanie, więc jest dużo roboty, dobrze, że jest mama ze mna to na zmianę czuwamy nad płaczącą i marudzącą biedną Lenką i jej ząbkami ;(
 
reklama
No u nas też leniwo nieco. Choć mąż zabrał się za malowanie sypialni. Ale z Kassi mamy klopot - zaparcia nie do pokonania. Masa leków nie przynoszących skutku lub minimalny.
 
Do góry