reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Temat na forum 'Szczecin' rozpoczęty przez agaklaudia2, 22 Grudzień 2004.

1. agaklaudia2

agaklaudia2 Gość

Może jak będzie cieplo to na spacerek do Parku Kasprowicza? Mam 5 miesięcznego synka i chętnie wymienie się informacjami na spacerku i nie tylko. Pozdrawiam.

2. groszek

groszek Gość

hej ja jestem ze szczecina i mieszkam na redzie :) mam synusia 2 miesięcznego i narazie nie wypuszczamy sie na bardzo długie spacerki tylko w okolicy - dlatego park kasprowicza odpada ale może za jakiś czas? zobaczymy! Z chęcią bym się z Toba umówiła bo narazie nie znam żadnej mamy z którą mogłabym powymieniać ciekawe spostrzeżenia o naszych dzieciaczkach :D Napisz gdzie mieszkasz! pozdrawiam

3. reklama
  4. monia4

monia4 Zaciekawiona BB

;D czesc
    ja tez jestem ze szczecina i mieszkam za geanem
    bede miala synka 7 kwietnia i jak juz dojde do siebie to chetnie umowie sie na spacerek. pozdrawiam

5. Dora

Dora Gość

;D
    Hej, ja też jestem ze Szczecina, moja córeczka w tym miesiącu będzie miała pierwsze urodziny!

6. Arti23

Arti23 Początkująca w BB

Witam!
    Są mamy i tatusiowie ze Szczecina. Adaś ma 7 miesięcy i mieszkamy na Osowie

Pozdawiamy wszystkich milusińskich i ich rodziców.

7. Goga

Goga Fan(ka)

czesc dziewczynki :)
    ja też Szczecin (Krzekowo).KingaB - widziałam w jakimś innym wątku, że Twój mąż jest ze Stargardu. Mój też :)
    A jeżeli chodzi o dzieci, to mój niemowlaczek urodzi się w ciągu najbliższych tygodni, a starszy synek ma trzy latka. Pozdrawiam.

8. monia4

monia4 Zaciekawiona BB

witam. ja jestem ze szczecina i m ieszkam za starym geanem

9. zuzanna

zuzanna Zaciekawiona BB

hej
    Też jestem prawie ze Szczecina, mieszkam w Gryfinie. Ale w Stargardzie mam kolegę i zgadzam sie z Waszą opinią - to zajefajny kolega... ;D

10. reklama
  11. anitamta

anitamta Zaciekawiona BB

Hej hej!
    Ja tez jestem ze Sz-na, Prawobrzeze sie klania. Mam 3-miesieczna Julcie. A odnosnie meza, nie jest ze Stargardu- ale jest tez jest fajny :D
    Pozdrawiam

12. ola21

ola21 Aktywna w BB

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKIE MAMY ZE SZCZECINA!!!MAM NA IMIĘ OLA I OD 2 LAT TU MIESZKAM!!!TAK BARDZO CHCIAŁŁA BYM POZNAĆ MAMĘ "SZCZECINIANKE ",KATÓRA BORYKA SIĘ Z TAKIMI SAMYMI PROBLEMAMI JAK JA!!!!!GÓRĄCO POZDRAWIAM!!!!!

Poleć forum