reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
ZUZIA NIE CHODZI MI O PROBLEMY PRZEZ KRTÓRE NIE MOGE SPAĆ!!!CHODZI MI O ŻYCIE CODZIENE!I MYSLĘ SOBIE ŻE FAJNIE BY BYŁO MIEĆ TAKĄ ZNAJOMA MAME Z KTÓRA MOZNA TROSZKĘ POGADULIĆ O TYCH NASZYCH MALUSZKACH!POZDRAWIAM!!!A DOKŁADNIE GDZIE MIESZKASZ? :D
 
nie jestem jeszcze mama ale mam zamiar nia zostac pod koniec grudnia na poczatku stycznia ..mieszkam na prawobrzezu..rowniez jestem w szczecinie od dwoch lat pozdrawiam Cie serdecznie
;) :laugh:
 
Hello
Mieszkam od urodzenia w Gryfinie, a problemy życia codziennego... chyba każda z nas je ma, zwłaszcza jak się jest mamą pierwszy raz, tak jak ja. Ola a Twoje dzieciątko?? coś napisz więcej??Co Cię przygnało w nasze "piękne" strony :)
Pozdrawiam
Caro18 a Ty dużo wypoczywaj, później nie będzie czasu...
 
jak to wypoczywaj jak to nie bedzie czasu...staram sie ...wypoczywac.. niestety na zaden urlop jechac nie moge poniewaz dluzsza jazda w samochodem i moj kregoslup siada :) :-[ :( cholerka u mnie to jest ten problem w ciazy ze byle co i ja rycze ... nie zalamuje sie .. ale rycze rycze i rycze jak jakas wariatka hmm..nie wiem co sie ze mna dzieje byle co a mnie mozna tak latwo zranic dobrze ze mam dosc wyrozumialego faceta jeszcze nie ma zamiaru sie wyprowadzac wiec chyba nie jest tak zle hehe ;D ;D ;D ::) pozdrawiam cieplutko
 
zuziu jestem mamusią 5 miesięcznego synka który ma na imię aleksander !!! tak jak wczesniej pisałam mieszkam ty od 2 lat i wszyscy moi znajomi są bezdzietni lub mają juz odchowane maleństwa w wieku przeczkolnym!więc jestem otwarta na wszelkie znajomości młodych mam które mają takie same troski co ja pozdrawiam serdecznie!!! :laugh: :laugh: :laugh: ::)
 
reklama
nie wiem jeszcze zastanawiam sie nad unia lubelska lub nad zdrojami tylko nie wiem czy przypadkiem nie skorzystam z porodu w wodzie i nie wiem czy ktorys z tych szpitali robi takie porody jhmm ::) ::)
 
Do góry