reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

cześć szczecinianki :)
Cały czas się zastanawiałam, czy są na BB jakieś mamy ze Szczecina i dopiero dziś Was znalazłam :)
Stan posiadania: dwóch małych chłopów i jeden duży.
Najmłodszego rodziłam w lipcu, więc niedawno. Na Pomorzanach. Serdecznie polecam ten szpital...
Azik - wysłałam Ci maila. Chyba jesteśmy prawie sąsiadkami :)
 
reklama
ja też w maju, ale prawie dwa lata temu, na unii, przez cc...

Goga, dzieki z odpowiedż, jutro idę do ośrodka, to może jakoś sie umówimy?

pewnie na dojazd 75 :)
 
Witam Szczecinianki

Jestem mamą 3 miesiecznego Mikołaja, mieszkam w Stargardzie Szczecińskim ale rodziłam w Szczecinie na Uni Lubelskiej polecam ten szpital, miałam cesarke.
 
Hej dziewczyny!! Ja też ze Szczecina i dopiero Was znalazłam :) Ja mieszkam w okolicach Hożej, a mój dom rodzinny jest na Słonecznym :) Termin mam na koniec marca, a zamierzamy rodzić na Pomorzanach. Pozdrawiam
 
reklama
HEJ KINGA TEŻ RODZIŁAM NA POMORZANACH Z CAŁYM SZACUNKIEM POLECAM TEN SZPITAL!!!!!RODZISZ RODZINNIE?? :laugh:pOZDRAWIAM!!!!
 
Do góry