reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

O proszę, coś się tu zaczyna dziać :)
No tak, śnieg i chlaoa na dworze, to i przy komputerze posiedzieć można. Była któraś z Was na jarmarku świątecznym na placu Orła Białego? My byliśmy, ale nic ciekawego tam nie ma :(
A poród na Pomorzanach też polecam. Leżałam tam też trochę w ciąży i sporo po urodzeniu Marka - personel jest pierwsza klasa.
 
reklama
Kinga, a wiesz, że musisz mieć zgodę na poród rodzinny? We wtorki chyba o 11 (może o 10.30) trzeba tam pójść i dostać pieczątkę do karty ciąży. A przy okazji można obejrzeć oddział.
 
Goga! Dzięki za informację. Zamierzamy się tam wybrać i wszystko pooglądać. Mamy jeszcze trochę czasu (termin mam na marzec) ;)
 
Cześc dziewczyny ja również jestem ze Szczecina. Rodziłam w Kolejowym i jestem zadowolona z personelu i warunków sanitarnych. Mieszkam na Osiedlu Arkońskim więc mam piękne tereny do spacerów. Pozdrawiam
 
Winia, koło Ciebie faktycznie jesr ładnie. Nic, tylko pozazdrościć...
Kinga, tam na Pomorzany trzeba się wybrać koło 37. tygodnia. Wiesz gdzie? Pokój chyba 110, tam, gdzie poradnia patologii ciąży.
 
Azik, w marcu u Ciebie to może nie będzie taki widok jak moi, ale koło maja - czerwca pewnie tak :) A Twoja miniaturka to Ty z Piotrusiem?
 
Hej Winia a ja znowu mieszkam kolo kolejowego!!!!ale nie stety nie mam takich pięknych terenów jak ty!!!!a ile twoje malństwo ma miesięcy!!!??? :laugh:pozdrawiam cieplutko!!!!! :laugh:
 
reklama
Natalka ma 3 i pół miesiąca. Ola ale masz dość blisko do Parku Kasprowicza i na Jasne Błonie. Ja tam też dość często spaceruję.
 
Do góry