reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

caro taki poród do wody jest możliwy na pomorzanach!!!!!polecam sama tam rodziłam (naturalnie rodzinnie)!!!!przed samym porodem mozesz zwiedzić sale poropdowa i zapoznać sie z otoczeniem!pozdrawiam!!!!
a zdroje też pożądny szpital --------tak
słyszałam!!!! ::) :laugh: :D :)
 
reklama
hm... pomorzany nigdy nie bylam w tamtym szpitalu ::) slyszalam ze jezeli porod odbywa sie w wodzie to dosc czesto obchodzi sie bez ciecia i zakladania szwow tego sie troche boje ::) i ze jest mniej bolesny jak normalny porod ... jaki porod waszym zdaniem jest lepszy?
 
Najlepszy poród to cesarka. Ja miałm 11,5 godziny wywoływany poród oksytocyną i skończyło się na cesarce wiec mam porównanie. Na "pocieszenie" dodam, że okres połogu jest gorszy niż cały poród.
 
Cześć dziewczyny! Ja mieszkam w Szczecinie już ponad 10 lat, aktualnie na Drzetowie. Mój synek ma 4 miesiące. Napiszcie trochę dokładniej gdzie mieszkacie i gdzie chodzicie na spacerki! Co do porodówek - to Pomorzany wspominam bardzo miło. Wielkim plusem są - wbrew pozorom - stażystki i praktykantki - naprawdę interesują się pacjentkami i chętnie służą pomocą. Pozdrawiam! Elunia
 
Witam mamusie ze Szczecina. Też chciałabym kogoś poznać, rozumiem Cię Ola. Mój synek ma 4 miesiące i 10 dni.Mieszkamy w okolicach Bandurskiego.Pozdrawiamy serdecznie.
 
WITAJ ELUNIU JA RÓWNIEZ RODZIŁAM NA POMORZANACH I TEŻ BARDZO DOBRZE TO WSPOMINAM!CO DO ZAMIESZKANIA TO MIESZKAM NA ODZIEZOWEJ W SAMYM CENTRUM !!!A NA SPACERKI TO RÓZNIE!! NIERAZ WYPUSZCZAM SIE NAWET NA ARKONKĘ ,JASNE BŁONIE ITP!MOZE KIEDYŚ SIĘ WYBIERZEMY NA JAKIS SPACEREK?JESTEM MAMĄ 6 MIESIĘCZNEGO OLKA!!!CIEPOLUTKO POZDRAWIAM!!! ::) :laugh: :)
 
Cześc dziewczyny :) ja tez mieszkam w szczecinie, mam 5 miesięczną Oleńke zdecydowanie zgadzam sie ze połóg jest gorszy od porodu.  Chodziłam do szkoły rodzenia i tam głównie przygotowywano nas do samego porodu,o  połogu mówiło się bardzo mało prawie wcale. Przez pierwsze 2 miesiące moja córka  płakała a ja z nia. Naprawde miałam chwiele załamania zwątpienia Ola wyczuwała moje zmęczenie, niepewność, przerażenie.
Według mnie  powinno więcej sie mówić o samym połogu o tym jak kobieta czuje sie wtedy psychicznie i fizycznie i jak może sama sobie pomóc.
Rozmawiałam z paroma mamami które mówią ze do kolejnego dziecka podchodzi sie juz zupełnie inaczej i te dzieci są bardziej spokojniejsze.
Ale teraz jak patrze na moją pięciomiesięczną Gwiazde to jestem najszczęsliwsza na świecie.

pozdrawiam wszystkie mamy a za przyszłe mamy mocno trzymam kciuki  :) :D :) :) :) :) :angel:
 
Oj,Olu,to chyba razem nie pospacerujemy - ja śmigam najczęściej wokół Stawu Brodowskiego, do centrum się nie zapuszczam, szkoda mi Stasia na te spaliny. A w dodatku od grudnia muszę wrócić do pracy i bardzo jestem z tego powodu nieszczęśliwa :-(
A przy okazji spytam - czy macie dziewczyny jakiekolwiek pojęcie ile biorą nianie za opiekę nad maluszkami? I czy znacie jakiś przyzwoity żłobek w Szczecinie?
I jak to jest z zaświadczeniem o karmieniu dziecka - na jak długo jest ważne?
Pozdrawiam serdecznie!
 
Heja ;)

Pozdrawiam was dziewczyny ze szczecina z sentymentu , bo sama jestem rodowita szczacinianką. Wyjechałam 4 lata temu po studiach i teraz mieszkam w Górze Kalwarii po Warszawą. Moje rodzinne strony to Słoneczne.
Buziaki dla was i waszych dzieciaczków. Pozwolicie ze czasem tu zajrze. Pa
 
reklama
Do góry