reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Winia masz rację!!! i ja też tam często spaceruję ;D!!!!musimy się umówić na jakiś wspólny spacerek!!!pozdrawiam!!! :laugh:
 
Ola pewnie, że możemy się umówić na wspólny spacerek. Tylko, żeby u nas prawdziwa zima nastała a nie takie błotko wszędzie. Aż się spacerować nie chce. :p
 

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.
 
SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POWODZENIA W DNIU BOŻEGO NARODZENIA. BECZKĘ PIWA, WIADRA WÓDKI BY ODGONIĆ WSZYSTKIE SMUTKI. 100 CAŁUSÓW NA DODATEK BY SMACZNIEJSZY BYŁ OPŁATEK! ORAZ WSZYSTKIEGO CO SOBIE WYMARZYCIE
 
Dziewczyny!! Musimy troszkę ożywić ten nasz wątek... ;)

Powiedzcie mi, co Wy w taką pogodę robicie z dziećmi w domu? Za rok będzie mi dane być mamą "pełną parą", a taka pogoda jak u nas przeraża mnie. Chodzicie na spacery?
 
Ja siedzę w domu od jakiegoś czasu. Najpierw Marek był chory, teraz Michał. Z Markiem mogłabym, już wyjść, ale nie mam z kim zostawić Michała. Chciałabym trochę słońca i więcej śniegu, żeby zabrać Michała na sanki. Rok temu nie bylismy ani razu, bo ja leżałam prawie całą ciążę, a mój mąż wychodził rano do pracy i wracal koło 20. Teraz też tak wraca :(
Oby do wiosny...
 
Ja staram się codziennie wychodzić na spacerek. Raz krócej raz dłużej. W domku mała bawi się na macie swoimi zabawkami i z mamusią, Poczytałam trochę na temat zabaw z dziećmi i niektóre są całkiem fajne. No i oczywiście obowiązkowy jest obchód domu z pokazywaniem i dotykaniem różnych rzeczy... ;D
 
reklama
no i co? Wątek szczeciński umiera śmiercią naturalną, bo nikt nie ma czasu tu zaglądać :(
Ja mam pytanie do szczecinianek już z dzieciaczkami - gdzie tanio można zrobić USG bioderek? Bo lekarz kazał nam przyjść do kontroli koło 5. miesiąca, a podobno fundusz finansuje tylko do 3 m-ca :(
 
Do góry