reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Hej dziewczyny, długo się czaiłam, jestem szczęśliwą mamą 4 miesięcznej małej sroki :) Ze Szczecina oczywiście :-D Przyjmiecie mnie?
 
reklama
Odnośnie wiadomości Atik i Wioli. Z miesiąc temu poszlam na basen O;ompijski. Wyszłam ze straszną "kaszą" na twarzy. No i wygląda na to, że też mi jest potrzebny dobry dermatolog. Kurcze, co za syf pływa w basenach?
 
Dziewczyny mam do oddania firankę do pokoju dziecięcego. Jest gotowa z przyszytą taśmą. Szerokość bez ściągnięcia 3 metry wysokość 1,40 - 1,60 bo u dołu zakończona jest falą. Firanka biała z kolorowym wzorem. Jeśli ktoś potrzebuje to proszę o priv.

image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 32
  • image.jpg
    image.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 40
Baseny omijam, boję się wody, chyba że Głębokie czy morze, tam mogę się i poopalać i pochlapać ale nie pływać :) A na basenie to woda chyba jakaś chlorowana co? Może od tego wysypka.
 
Jak dla mnie Głębokie to masakra, generalnie jeziora, które nie mają dostępu do rzeki to zupa... Pamiętam czasy najazdu Szczecina przez Rumunów, Głębokie było ich łazienką.
Basen dla dzieci, polecam Strefę H2O na Mierzynie, woda ozonowana, zero wysypek czy innych atrakcji.
 
reklama
Dieta ŻP i nadaktywne dziecko ;) generalnie to nie mam czasu zjeść... Wróciłam w lutym do pracy, mam dużo roboty, konkretny ppsiłek zjadam 17-18. Wcześniej tylko ciastko i herbata koło 10, w międzyczasie jakiś owoc. Może nie najzdrowiej, ale te 60kg utrzymuje mi się już jakiś czas. Ostatnio wieczorami winko popijałam i czasem piwo, więc pewnie przez to nie mogę zejść niżej, ale lato minie to powalcze jeszcze z tymi 5 kg..
 
Do góry