reklama

Szczepienia

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Margolis, 5 Październik 2006.

1. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Już nadchodzi czas szczepień naszych maluchów. Na jakie szczepionki się zdecydowałyście? Tylko te obowiązkowe czy może skojarzone?? Ja chyba zdecyduję sięna takie 5 w 1.

2. edi

edi mamusia Wojtusia

Ja również Margolisiu bedę szczepić tą 5w1.Gdyby była już dostępna ta 6w1 to pewnie ją bym wzięła,ale niestety u nas jej nie ma.
    A na szczepienie wybieramy się we wtorek;-)

3. reklama
  4. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

dziewczynki ile kosztuje ta szczepionka? moj babsztyl pediatra ani mi nie wspomnial o niej;

5. Aga_Mazury

Aga_Mazury Wrześniowe mamy'06

My mamy szczepienie 24.10. i bierzemy szczepienie 6 w 1 ..u nas kosztuje ok. 160 zł i dodatkowo można jeszcze na rotawirus i kosztuje 300 zł dodatkowo

6. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

no ja też tą skojażoną biorę.. tylko skąd na to kase ciągle brać :D

7. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Boże ile to kosztuje?? a co to ten rotawirus??

8. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Ja chyba 5 w 1 bo u nas w przychodni mają po 100zł a 6 w 1 to tylko jedno wkłucie mniej a kosz dużo większy zresztą ta 6 to wzw B które jest za darmo. Dobrze by było i rotawirus ale 300zł to u mnie 600zł więc chyba nie dam rady.

9. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

ja pierdykam :( a wie ktoras na co dokladnie są te szczepienia 5w1 i 6w1 ? bo ja ciemna masa a moja baba w przychodni ani slowem mi nic nie powiedziala;

10. reklama
  11. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Dzikusko tu jest wszystko na ten temat!! ;-)

http://www.szczepienia.pl/mmw/

12. Renee29

Renee29 Mama sierpniowa'06

Ja sie tez poważnie zastanawiam czy by małej nie zafundować takiej szczepionki, tym bardziej, że nie długo nas czeka pierwsze szczepienie.;-) Muszę jeszcze pogadać z pediatrą co o tym sądzi.

Poleć forum