reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionka MMR

reklama
Lekarka pozwoliła zaszczepić nam Martynke dopiero w czerwcu (bo zamierzamy wyjechać, a wcześniej w domu pełno bakterii było :-D )
Jak tam teraz dzieci po szczepieniu MMR?:confused: Już wszystko ok?:confused:
 
U nas po szczepieniu (tydzień temu) jest ok... Mam nadzieję, ze tak zostanie :-)

u nas to samo

nie czytałam wcześniej tego wątku :baffled: - i w ogóle nie wiedziałam o tych zagrożeniach - może to i lepiej - chociaż ja przed każdą szczepionką denerwuję się tak samo, bo wydaje mi się że po każdej w jednym przypadku na milion coś może się okazać nie tak
wydawało mi się, że jak szczepionka obowiązkowa to nie ma wyboru:baffled:

czyli jeszcze tydzień czekania .....
 
koga kazda szczepionka niesie za soba jakies ryzyko,najnowesze badanie na temat MMR obalaja te mity typu autyzm itp.ale co prawde jest silna szczepionka

kinga duzo zdrowka dla kozy:tak:
 
u nas po szczepieniu piorixem nie było żadnych nieporządanych obiawów:tak:
 
reklama
My juz po szczepieniu popłyneło pare łezek ale histerii nie było i mam nadzieje, że nie będzie zadnych objawów ubocznych
 
Do góry