reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Agagsm chciałam coś taniego do domu tylko mi potrzeba 13,5cm bucik a wszędzie na allegro widziałam 13cm lub 14cm jedne za małe drugie za duże albo kiepsko szukałam

na dwór mamy elefanten a d domu cały czas D zasuwał w rajstopkach ale zaczyna chodzić i kraksy są na panelach bo nogi mu uciekają w różne strony no i strasznie zimno u mojej mamy na panelach a te skarpetki co są zamiast bucików się nie sprawdzają

chciałam zamówić coś na allegro ale chyba przed pracą wlecę mu kupić w sklepie dziecięcym najwyżej wymienię jak będą za małe lub za duże nie wiem jeszcze na jaki rozmiar się zdecydować lub zobaczę jeszcze jakieś skarpetowce do chodzenia z lepszym antypoślizgiem :)
 
reklama
C ma wysoki przegub i muszę mu kupować rozmiar 22.... Mam jedne 19stki w domu, z wkładką 12cm, nówki sztuki ale niestety metkę oderwałam i zwrócić ani wymienić nie mogłam....
Tzn. uważam, że C powinien mieć rozmiar mniejsze, ale na takie podbicie to Mu nóżka wchodzi jedynie w 22....a te co ma na dwór to też rozmiar 22...
Gosia my dość tanie widzieliśmy kapciuchy do domu w Boti - 19 zł...i bardzo ładne, podeszwa fajna, mocno elastyczna a w jakimś dziecięcym typu Bartek daliśmy za nasze ponad 30zł...
Ale u nas jakoś buciki się nie sprawdzają.... może jak C ruszy samodzielnie....tak to Mu nie wygodnie na kolanach i w bucikach....
 
Mnie ta numeracja to do szału doprowadza... z elefanten właśnie kupiłam 18 i 19- w sumie dobra jest mu 18. A jakis czas temu w PEPCO kupilam za 20zl buty na śnieg - 20 i dobra. Teraz sobie na allegro upatrzyłam elefanten fajne i piszą 20- stopka 12cm. A Tymek ma 11 cm i pasuje mu 18? Pogibana ta numeracja.
Gosia... ale wy macie duże te stopki
 
My też przyznamy się do wielkiej stopy:-D 13,5.Chyba chłop będzie.
Kupiłam kapcie przez allegro rozmiar 21 a okazało się ,że strasznie duże.Wiecej przez allegro nie kupuję,przynajmniej butów.
I też mamy wysokie podbicie i problem z wkładaniem butów:dry:
Trzeba patrzeć na cm stopki a nie numer buta bo różnice są znaczne.
 
jejku nie wiem gdzie pytać :sorry2:

dziewczyny chciałam jakieś zetpolki kupić i pytanie są 13,5cm ?nie mogę znaleźć :confused::eek:lub polecicie mi coś w tej cenie :sorry2::confused: choć sama już nie wiem może 14cm powinnam kupić jeśli stópka wychodzi 13cm :confused:

Ostatnio się wczytywałam i podobno butki powinny być większe o minimum 6mm, a maksimum 12mm.
 
Kobietki, proszę, napiszcie, jakie kupiłyście pierwsze butki i kapcie dla Waszych pociech!!! Ja w tym tygodniu planuję wziąć moich Panów na zakupy i kupić Małemu pierwsze buciki i kapcioszki(niestety u nas brak wykładziny, więc trzeba). Sporo czytałam w necie, jakie powinny być, ale chętnie poczytałabym, co Wy wybrałyście-może jakieś fotki wrzucicie? :-)
 
My dostaliśmy od babci takie buciki:
Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-61007/R23
Muszę przyznać, że to pierwsze buciki, które się mojej królewnie udało do końca włożyć na stópki, bo zawsze tak podkurczała palce, że nie dało się. Do chodzenia po domu moim zdaniem bardzo dobre. Młoda co prawda sama jeszcze nie chodzi, ale jak przy meblach sobie łazi albo za rączki, to widzę, że lepiej stawia stópki niż na boso.
 
po domku mamy coś takiego:
BUCIKI ORTOPEDYCZNE - DANIEL - ROZMIAR 12,8cm/19 (1378000354) - Aukcje internetowe Allegro/QUOTE]

Wiw ale to są butyortopedyczne czyli na moj rozumek to dla dzieci z problemami:baffled: ja by mojemu czegos takiego nie załozyła....

ja bardzo polecam skarpetki antypoślizgowe wełniane,WEŁNIANE CIEPŁE GRUBE SKARPETKI DLA DZIECI (1391039422) - Aukcje internetowe Allegro moj takie ma i nawet na kaflach czy panelach ma ciepłe nózki, poztym chodzi w skarpetkach z podeszwą ze skóry SKARPETKI Z PODESZWĄ SKÓRZANĄ 21/23 14cm KAPCIE (1389945607) - Aukcje internetowe Allegro i w kaputkach skórzanych PAPUTKI 12-18m (d
 
reklama
Wiw, też kupiliśmy paputki Daniel:-) Takie, tylko, że brązowe z żółtym Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-WZ414/SZARY. Na początku nie chciałam takich bardziej ortopedycznych, ale są naprawdę dobre i świetnie trzymają stópkę.

A zimowe w końcu kupiliśmy takie Sklep internetowy sklep.bartek.com.pl :: T-21609/10F.

Margolia, u nas podłogi są zimne, dywan mamy tylko w dużym pokoju, więc skarpetki odpadają. Wcześniej Mały chodził w antypoślizgowych, ale miał zimne stópki
 
Do góry