reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZKOŁA RODZENIA

reklama
Witam.
Drogie, przyszłe Mamy. Zapraszamy na zajęcia do Szkoły Rodzenia Mały Wielki Świat.
Małe, kameralne grupki, miła atmosfera sprzyjająca zadawaniu pytań, bardzo fajna, nieławkowa formuła. Położna jest dodatkowo magistrem pielęgniarstwa oraz instruktorem rekreacji ruchowej - podczas wykładów można pod jej okiem ćwiczyć, leżeć, etc.
Zajęcia ruszają 9.10.2010 o godzinie 17.00.
Dodatkowe informacje na stronie: Szkoła rodzenia
Numer telefonu: 511 38 38 36.
 
Ja gorąco polecam szkołe rodzenia Ich Troje w Łodzi przy ul. Sterlinga! Niedawno zostałam szczęsliwą mamą wspaniałych bliźniąt i myślę,ze chodzenie do tej szkoły duzo mi dało :) zajęcia bardzo interesujące, malowaliśmy sobie po brzuchach dzięki czemu od początku miałam kontakt ze swoimi pociechami :) Wszystkim przyszłym mamom polecam wszelkie szkoly rodzenia! Ja się przekonałam o tej i naprawde będe polecac kazdej mamie :)
 
Witam,
Chciałam podzielić się z przyszłymi mamami swoimi odczuciami na temat szkoły rodzenia.
W wakacje urodziłam śliczną córeczkę - Zuzię, poród nie był łatwy i przyjemny, ale wiem też że mogłoby być gorzej gdyby nie pewne ćwiczenia i rady położnych przekazane podczas kursu. Nie chcę wypowiadać się o wszystkich szkołach rodzenia, tylko o tej do której uczęszczałam sama, czyli o szkole rodzenia Nas-Troje w Łodzi. Chodziłam tam na kurs weekendowy, a moja siostra parę miesięcy wcześniej na pięciotygodniowy. Przesympatyczne położne przekazały mi bardzo bogatą wiedzę na temat ciąży, porody i opieki nad maleństwem. Było dużo zajęć praktycznych, gdzie mogłam na fantomach noworodka poćwiczyć bez ryzyka kąpiel malucha, ubieranie, przewijanie i pielęgnację, były ćwiczenia, które jak się okazało pomogły bardzo przy porodzie.... Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten kurs i wdzięczna położnym za wszystkie rady, wiedzę i umiejętności. Dziękuję bardzo!!!!!!!
 
Jak miło poczytać opinie o szkole, do której się uczęszczało.Potwierdzam, rzeczywiście w szkole Nas Troje panuje wyjątkowo miła atmosfera a to dzięki Paniom Położnym i ciekawemu programowi zajęć.Zajęcia bardzo zajmujące potrafiły nawet wciągnąć mojego męża co graniczy z cudem.Dużo cennych informacji,rad i ćwiczeń przygotowujących do porodu i okresu po porodzie.Malowanie brzuszków.Dużo śmiechu i zabawy.Kąpanie i przebieranie fantomów imitujących prawdziwe niemowlaki.A na zakończenie otrzymaliśmy certyfikat ukończenia szkoły ,wiele próbek gratisowych i gazetek.
Również polecam :)
 
reklama
cześć kobitki,

też jestem z katowic, ale do szkoły rodzenia zapisałam się do sosnowca. Nazywa się kraina kobiety. Szkoła jest dosyć nowa i niewiele o niej da się znaleźć, ale poleciła mi ją kuzynka. Widziałam zdjęcia na necie i czuje, że to może być super miejsce. W sumie mam taką nadzieję, bo tak jak słuchałam od niektórych o salach gimnastycznych, twardych stołkach itp., to mi się odechciewało :p aha, no i cena nie najgorsza- 350zł. Także zobaczymy jak to będzie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry