reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoły rodzenia, zajęcia dla ciężarnych

Chciałabyś tam drugi raz rodzić?
Słyszałam, że pielęgniarki są od 7-19, więc rodzić tylko w dzień (?). I zawsze dają na patologię, jeżeli od dłuższego czasu nie występują skurcze?
 
reklama
Dobrawa jak najbardziej gdy bede miala drugie dziecko to (jesli nic sie nie zmieni) bede chciala rodzic w Zeromskim. Ja najpierw trafilam na patologie bo mialam baaardzo niereguralne i slabe skurcze a odszedl mi krwisty czop. I normalnie caly czas byly polozne.
 
Sam w sobie gites majonez pomysł ...

Ale może byś tak coś więcej napisała niz małe pryk? ;]
 
Chodzi tu o taki "kurs" który polegał by na doszkoleniu umiejętności wyniesionych ze szpitala. Kąpiel niemowlaka, masaż, pierwsza pomoc przedmedyczna, oraz jeden dodatkowy dzień dla każdej świeżo upieczonej mamy na dokładną naukę karmienia piersią (pozycje, technika itp...) Był by również kurs dla tatusiów z opieki nad maluchem przewijanie kąpiel higiena, pielęgnacja.
 
reklama
Do góry