reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

reklama
Witajcie Mamusie oczekujące:-)
No i urodziłam w 2. Rodziłam z p. Magdą, miałam zakładany cewnik Foleya i znieczulenie zew. oponowe. Wszystko odbyło sie bezproblemowo, o porodzie mogę napisać jedno- dzieki super położnej -SUPER:tak:!!! Nastawiałam się na niezbyt przyjemne sprawy, a poszło gładko, znieczulenie bardzo pomaga, u mnie wcale nie spowolniło akcji porodowej. Gorzej było na noworodkach, zainteresowanie pań połoznych kompletnie ŻADNE, mimo tego, że mała nie chciała dać sie przystawić do piersi panie nie okazywały zainteresowania. A skad przepraszam mama pierwszego dziecka ma wiedzieć jak to sie robi...Teoria sobie, a praktyka sobie...Dopiero w dniu wypisu pojawiła sie p. Ania,która troszke mi pomogła. Mała starciła sporo na wadze i nasze wyjście ze szpitala stało pod znakiem zapytania, ale jak miała nie stracić skoro prawie dwa dni nic nie jadła...a moje prosby o dokarmienie panie kwitowały słowami-nie tędy droga...Podsumowując pobyt na salach poporodowych mogę napisać tylko jedno MAKABRA.
 
Czy rodziłaś już na tym nowotworowym oddziale, bo podobno tam się standardy zmieniły, sale inne, opieka lepsza itd...
czy masz namiary na ta panią położną, poproszę:)
 
Witajcie cięzarówki:)

bylam dzis ogladac nowe sale porodowe, sa naprawde super! Jest ich 6, ja widzialam 3, z czego jedna byla ta z wanna do rodzenia; kazda sala jest pojedyncza, czyli nie musimy slyszec jak ktos rodzi obok, w kazdej sali jest super wielka lazienka z prysznicem, sa tez piłki (ale widzialam je tylko na jednej sali) a no i pani polozna mowila ze jest tez worek sako, ale ja go nie widzialam, chyba byl schowany. Naprawde remont sie im udal, mamy porodowke na miare WIELKIEGO MIASTA;)
poszlam takze zobaczyc sale popołogowe, tez sa super, jest wielkie ekstra miejsce do przewijania dzidzi, w kazdej sali sa piekne łazienki, takze mozemy rodzic:)))
 
W czwartek idziemy na ostatnie zajęcia w 2 w szkole rodzenia. Uważam, że bardzo fajna sprawa szczególnie dla panów ;)chociaż ja też dowiedziałam się paru nowych rzeczy. Praktycznie każde zajęcia teoretyczne prowadzi ktoś inny, lekarze położne itd, można zadawać pytania. Część praktyczna to ćwiczenia i powiem szczerze że jedynie tam ćwiczyłam bo tak sama w domu nie mam natchnienia :) Trochę nieraz wydaje się wszystko chaotyczne ale ogólnie super.
 
Efa już od maja będziesz chodzić? :) Ja chyba jeszcze nie, bo stwierdziłam, ze z takim małym brzuchem będę wyglądać śmiesznie :p
 
reklama
Do góry