reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Św. Zofii ul. Żelazna w Warszawie 2017

reklama
A czy mi mogłabyś napisać to samo?[emoji4] Pierwszą ciążę przenosiłam i z drugą pewnie będzie podobnie. Jeśli nie mam tsm lekarza prowadzącego i zjawi się pierwszy raz na KTG w terminie, to mnie przyjmą?
Juz nie pamietam co pisalam tamtej osobie :d zadaj konkretne pytania na priv to odpiszę
 
Hej
Dzisiaj dostalam kwalifikacje do cc na Żelaznej. Sporadycznie chodze tam do lekarza najpierw poszłam prywatnie pozniej na NFZ.
Czy cesarka jest tam platna? Znieczulenie jest płatne? Czy cos sie zmienilo odnosnie partnera przy operacji? Moze byc? Moze byc jak zaplaci 200 zl czy raczej nie wpuszczają?
 
Cesarka bezplatna, partner za te 200 zl moze byc.
Info z marca 2017
 
Mam aktualne info. Juz nie ma cesarek z kwalifikacji. Trzeba prowadzic tam ciążę żeby zakwalifikował lekarz prowadzący. Jestem w kropce bo chciałam tam rodzić -.-
 
Mam aktualne info. Juz nie ma cesarek z kwalifikacji. Trzeba prowadzic tam ciążę żeby zakwalifikował lekarz prowadzący. Jestem w kropce bo chciałam tam rodzić -.-
Aga skąd to info? Ja zostałam zakwalifikowana mimo, że ciąży tam nie prowadzę.
 
reklama
Do góry