reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i porodówki - czyli gdzie zamierzamy rodzić.

nice-girl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Marzec 2010
Postów
3 236
Wiele z nas pochodzi z tych samych miast i fajnie byłoby się powymieniać informacjami na temat tego gdzie zamierzacie rodzić oraz opiniami na temat szpitali i porodówek. Niech to będzie taki nasz bank informacji :-)
 
reklama
No i ja mam jako pierwsza pytanie - dziewczyny z Warszawy, gdzie będziecie rodzić? Ja rodziłam synka na Starynkiewicza i jakby co to chętnie podzielę się informacjami i wrażeniami 'od kuchni'. Czy któraś z Was planuje tam rodzić, albo chodzi tam na szkołę rodzenia? Zastanawia mnie czy respektują tam nowe rozporządzenie ministra o tym, że dziecko po porodzie przez 2h powinno mieć kontakt skóra do skóry z mamą. Jak ja rodziłam to niestety synek leżał u mnie na brzuchu tylko jakąś minutę i potem wyjechał w wózeczku z tatą na korytarz, co mi się bardzo nie podobało. Normalnie bym się chyba zdecydowała ponownie tam rodzić, tylko ta 1 rzecz mnie odpycha. Wiecie może, czy to się zmieniło po wejściu tego rozporządzenia?
 
Ja będę rodziła w Warszawie w szpitalu im. prof. Orłowskiego na Czerniakowskiej. Poszłam za radą znajomych które tam rodziły, opinii całkiem obcych osób i faktem, że moja gin tam pracuje. Oglądałam oddział wszystko korzystnie na mnie wpłynęło, bardzo miłe położne ze mną gadały:)
 
Nice-girl ja będę rodziła na Starynkiewicza, odnośnie rozporządzenia zapytam gina na najbliższej wizycie - 7 grudnia, on w tym roku został szefem tej kliniki, więc na pewno jest najlepszym źródłem info.
 
widzę dużo mam z warszawy:):):) może niektóre się na porodówce spotkają:-D:-D

ja będę rodzić w Gdynii:D ale informacje o szpitalu chyba nikomu nie pomogą:p
 
Akurat myślałam o pytaniu o to gdzie kto będzie rodzić, z racji mojego pochodzenia, to mam pytanko do Kasi czy będziesz w zielonce rodzić?

 
reklama
OOO jak miło ja też planuję rodzić w Policach, też z powodu lekarza :) Dr P.Uzar prowadzi moją ciążę.
Może się uda nam spotkać :):) Pozdrawiam Szczeciniankę, oraz resztę ciężarówek :)
 
Do góry