reklama

Szpitale i porodówki - czyli gdzie zamierzamy rodzić.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez nice-girl, 19 Listopad 2011.

1. nice-girl

nice-girl Fanka BB :)

Wiele z nas pochodzi z tych samych miast i fajnie byłoby się powymieniać informacjami na temat tego gdzie zamierzacie rodzić oraz opiniami na temat szpitali i porodówek. Niech to będzie taki nasz bank informacji :-)

2. GośkaRW

GośkaRW Fanka BB :)

Warszawa - szpital przy Madalińskiego (chyba Świętej Rodziny się on nazywa)

3. reklama
  4. nice-girl

nice-girl Fanka BB :)

No i ja mam jako pierwsza pytanie - dziewczyny z Warszawy, gdzie będziecie rodzić? Ja rodziłam synka na Starynkiewicza i jakby co to chętnie podzielę się informacjami i wrażeniami 'od kuchni'. Czy któraś z Was planuje tam rodzić, albo chodzi tam na szkołę rodzenia? Zastanawia mnie czy respektują tam nowe rozporządzenie ministra o tym, że dziecko po porodzie przez 2h powinno mieć kontakt skóra do skóry z mamą. Jak ja rodziłam to niestety synek leżał u mnie na brzuchu tylko jakąś minutę i potem wyjechał w wózeczku z tatą na korytarz, co mi się bardzo nie podobało. Normalnie bym się chyba zdecydowała ponownie tam rodzić, tylko ta 1 rzecz mnie odpycha. Wiecie może, czy to się zmieniło po wejściu tego rozporządzenia?

5. Anisia84

Anisia84 Fanka BB :)

Ja będę rodziła w Warszawie w szpitalu im. prof. Orłowskiego na Czerniakowskiej. Poszłam za radą znajomych które tam rodziły, opinii całkiem obcych osób i faktem, że moja gin tam pracuje. Oglądałam oddział wszystko korzystnie na mnie wpłynęło, bardzo miłe położne ze mną gadały:)

6. iga73

iga73 Fanka BB :)

Nice-girl ja będę rodziła na Starynkiewicza, odnośnie rozporządzenia zapytam gina na najbliższej wizycie - 7 grudnia, on w tym roku został szefem tej kliniki, więc na pewno jest najlepszym źródłem info.

7. Anastazzja

Anastazzja Fanka BB :)

widzę dużo mam z warszawy:):):) może niektóre się na porodówce spotkają:-D:-D

ja będę rodzić w Gdynii:D ale informacje o szpitalu chyba nikomu nie pomogą:p

8. Citronka

Citronka Fanka BB :)

Hej, ja będę rodzic w Szpitalu Bonifratrów w Katowicach.

9. niki222

niki222 Fanka BB :)

Anastazzja- mój szpital też pewnie nikomu nic nie powie, ale będę rodzić w Policach.Mój GIN tam pracuje, a moja mamuś jest salową na porodówce:-D.

10. reklama
  11. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Akurat myślałam o pytaniu o to gdzie kto będzie rodzić, z racji mojego pochodzenia, to mam pytanko do Kasi czy będziesz w zielonce rodzić?

12. Martha_83

Martha_83 Zaciekawiona BB

OOO jak miło ja też planuję rodzić w Policach, też z powodu lekarza :) Dr P.Uzar prowadzi moją ciążę.
    Może się uda nam spotkać :):) Pozdrawiam Szczeciniankę, oraz resztę ciężarówek :)

Poleć forum